Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kerimcan Durmaz kimdir? Kerimcan Durmaz nereli, Kerimcan Durmaz kaç yaşında, göz ve saç rengi nedir, Kerimcan Durmaz vikipedi, evlimidir? sevgilisi veya eşi kimdir? boyu, kilosu ve diğer tüm merak ettikleriniz kimdirki.com da..

Yazar kadromuz ile birlikte Kerimcan Durmaz biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

 

Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz sosyal medya fenomenidir.

Kerimcan Durmaz, 1994 yılında Balıkesir, Erdek ilçesinde 3 çocuklu bir ailede doğmuştur.

İşe ablalarının makyaj malzemeleriyle başlayan Kerimcan Durmaz, profesyonel bir makyaj uzmanıdır.

İşe ablalarının makyaj malzemeleriyle başlamış. Açmış YouTube’dan makyaj videolarını, önce ablalarını boyamış; sonra hızını alamamış kendini boyamaya başlamış. Bakü’den iş teklifi gelince Azerbaycan’ın başşehri Bakü’ye gitmiş. Burada Periscope’u keşfetmiş ve fenomen olmaya başlamış.

Sonra eğlence sektörüne girmek ve partiler düzenlemek için anlık bir kararla memlekete geri dönmüş. Adeta Türk filmlerindeki gibi bir gece kulübünde şans yüzüne gülmüş ve bir işadamı Kerimcan’a iş teklif etmiş. “Gel seni DJ yapalım” demiş. Macera da böyle başlamış. Sonunda kendini ünlü mekânlarda DJ’lik yaparken bulmuş.

Kerimcan Durmaz’ın Snapchat, Periscope, İnstagram ve Twitter gibi en çok kulllanılan sosyal medya platformlarında binlerce takipçisi vardır. Aslında MAC’te çalışan bir make up artist’dir.

Kerimcan Durmaz burcu nedir:
Kerimcan Durmaz mesleği:
Kerimcan Durmaz doğum tarihi:1994
Kerimcan Durmaz ölüm tarihi:

Kerimcan Durmaz biyografisin de eksiklik veya eklemek istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum         bölümünden bizlere iletin.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın