Kerimcan Durmaz Kimdir?

Kerimcan Durmaz Kimdir?

Bir sosyal medya fenomeni olara kısa sürede herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Kerimcan Durmaz 1994 yılında Balıkesir Erdek’te dünyaya geldi. Üç çocuklu bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen Kerimcan Durmaz 22 yaşındadır.

1.87 boyunda olan Kerimcan Durmaz 73 kilo ağırlığındadır. Aslen Balıkesirli olan sosyal medya fenomeni aslında profesyonel makyaj uzmanıdır. Saç ve göz rengi siyah olan Kerimcan Durmaz akrep burcudur.

Profesyonel makyaj uzmanı olan fenomen ilk olarak makyaja ablalarının makyaj malzemelerini kullanarak başlamıştır. Bakü’den iş teklifi aldıktan sonra Bekü’ye giden ve burada Periscope’u keşfeden Kerimcan Durmaz kısa bir süre içerisinde fenomen haline gelmeye başladı. Kerimcan Durmaz evli değildir.

Kerimcan Durmaz Kimdir? Kerimcan Durmaz  Nereli Kaç Yaşındadır?

Kerimcan Durmaz’ın Dj’lik Hayatı

Kerimcan Durmaz Türkiye’ye hızlı bir dönüş yaptıktan sonra sektöre adım atabilmek için partiler düzenlemeye başladı. Ani bir kararla geri dönen fenomen bir gece kulübünde şansın yüzüne gülmesiyle herkesin çok tanıdığı bir haline gelmiş.

Bir iş adamından teklif alan ünlü sosyal medya fenomeni Dj olmaya karar vermiş. İş adamının teklifiyle Dj olan ve ünlü mekanlarda sahne almaya başlayan Kerimcan Durmaz daha sonra sosyal medya vasıtasıyla herkesin tanıdığı biri haline geldi.

Kerimcan Durmaz Sosya Medya Fenomeni

Kerimcan Durmaz Anapchat, Periscope, İnstagram ve Twitter gibi pek çok sosyal medya hesabını kullanmaktadır. Sosyal medya platformlarında binlerce takipçisi bulunan  Kerimcan Durmaz Mac’da çalışan bir make up’tır.

1 Yorum

  1. Anonym 5 Ocak 2019

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın