Keremcem Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Keremcem herhalde bilmeyeniniz duymayanınız yoktur bu ismi.Hem yakışıklılık hemde şarkılarınla gönüllere girmiş olan Keremcem Kimdir? Kaç yaşında nerelidir? biyografisi işte sizlerle.

Keremcem Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Keremcem 28 Aralık 1977 yılında Muğla’nın Milas ilçesinde doğmuştur.Milas Sakarya İlokulunda ilkokulu bitirmiş ardındanda İzmir Özel Fatih kolejine gitmiştir.Lise öğrenimini ise Muğla Turgutreis lisesinde bitirmiştir.Lise zamanındayken yoğun olarak gitara ilgisi vardı ve gitar çalıyordu.

Üniversite hayatı için İzmir’in yollarını tuttu Ege Üniversitesi Uluslarası İlişkiler bölümünde okuyup 2003 tarihinde okulu bitirdi.Albüm çalışmalarına okulun bitmesinle beraber başlamıştır ve 2005 tarihinde ilk albümünü piyasaya sürmüştür.Çok güzel şarkıların bulunduğu ilk albüm çok ses getirmiş ve birçok ödül almıştır.

Müzik dışında Oyunculuk konusundada ne kadar başarılı olduğunu gösteren Keremcem aynı yıl içersinde Kerem ile Aslı isimli dizide başrol oynamıştır.Bu diziden sonra yeni dizilerde oynamış ayrıca ve yeni albüm çıkarmıştır.2006 tarihinde ise 3. albümü olan Aşk Bitti albümü ile müzik piyasasını resmen salladı.Rekor derecede satışlar olmuş ve herkesin ağzında albümdeki şarkılar olmuştur.

2009 tarihinde ise 4. albümünü piyasaya çıkardı.Bu albümünün ismi Dokun’du.Hayallerin Peşinde isimli şarkıyla beraber yoğun şekilde çıkıp yapmıştır.Büyük Turneler yapan Keremcem Hem Türkiye hemde Almanya’da sevenlerinle buluştu.Aynı tarihte askerlik görevinide tamamlamıştır.Aldığı ödüller ve sevenleri onun albümlerine cok yoğun ilgi göstermiştir.

Keremcem Evlimidir? evet Keremcem evli Oyuncu Seda Güven ile evlenmiştir.Düğünleri Paris’te olmuştur.Bizde bir ömür kendilerine mutluluk diliyoruz.

Bu konumuzda sizlere Keremcem kimdir kaç yaşında nerelidir tüm bilgileri verdik sizlerde Ünlü sanatçı ve oyuncunun hayranıysanız düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın