Kerem Bursin Kimdir?

Kerem Bursin Kimdir?

Kerem Bursin 4 Haziran 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Sinema ve dizi oyuncusu olan Kerem Bursin ikizler burcudur. Kerem Bursin’in boyu 1.80 cm’dir. Kilosu 72 olan ünlü oyuncunun gözleri kahverengi, saçları kumraldır.

İstanbullu olan Kerem Bursin evli değildir. Serenay Sarıkaya ile mutlu bir beraberlik yaşayan ünlü oyuncu evliliğe ilişkin herhangi bir açıklaması bulunmamaktadır.Bir ablası olan oyuncu 2000 yılında babasının işleri nedeniyle İskoçya, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Malezya ve ABD gibi ülkelerde yaşamıştır.

Bu ülkelerde pek çok şehirde yaşama imkanı bulan Kerem Bursin 15 yaşında Amerika’nın Teksas eyaletinde yaşamaya başladı. Lise yıllarında kurmuş olduğu müzik grubuyla pek çok konser veren ünlü oyuncu üniversite eğitimini Boston’da aldı.

kerem-bursin-kimdir

Kerem Bursin’in Oyunculuk Kariyeri

Kerem Bursin oyunculuk eğitimini Carolyn Pickman ile Eric Morris’ten aldı. İki yıl süreli olarak aldığı oyunculuk eğitiminden sonra İstanbul’daki kuzenin düğününe gelen ünlü oyuncu burada Gaye Sökmen ile tanıştı.

Ardından Gaye Sökmen’in ajansına kaydolan Kerem Bursin Türkiye’de oyunculuk yapmaya başlayarak dizilerde rol aldı. Kerem Bursin ilk olarak Rozar Man filminde oyunculuğa başladı.

Kerem Bursin’in Filmleri ve Dizileri

Kerem Bursin 2013 yılında “Güneşi Beklerken” adlı diziyle adını duyurmayı başladı. 2014 yılında “Unutursam Fısılda” ve “Şeref Meselesi” dizisinde rol alan Kerem Bursin’in oynadığı dizi ve  filmlerin sayısı bir hayli fazladır. Kerem Bursin Türkiye’de oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın