Karagül Dizisi Serdar’ı Burak Çelik Kaç Yaşındadır, Kimdir ve Nerelidir?

Uzun süredir ekranlarda olan Karagül dizisinin genç ve yakışıklı oyuncularından Serdar karakterini canlandıran Burak Çelik’i tanıyalım birazda. Burak Çelik kaç yaşında ve nerelidir? İşte Burak Çelik’in biyografisi ve yaşı?

Burak Çelik 1992 İstanbul doğumludur. Best Model of Turkey yarışmasının birincisi olmuştur ve daha önceden Hande Yener’in “Hasta” isimli klibinde de rol almıştır. Best Model of Turkey yarışmasının birinci olmasından sonra fazlasıyla ilgi toplamıştır.

karagul-serdar-burak-celik2

KARAGÜL DİZİSİNİN SERDAR’I BURAK ÇELİK KİMDİR?

1992 İstanbul doğumlu olan Burak Çelik 2012 yıllarında babası ile beraber işlettiği otoparkta şu an menajeri olan Ataberk Oral ile tesadüfen karşılaşmış. Sonrasında ise menajerinin desteği ile Best Model of Turkey yarışmasına katılarak birinci olmuştur. 2013 yılında da yayınlanmaya başlayan Karagül dizisinde de Serdar karakterini canlandırmak üzere rol almıştır. Dizi ve yarışma öncesinde arkadaşlarının desteği ile ajanslara başvurarak manken olarak çalışan Burak Çelik, Hakan Akkaya defilelerinde de baş manken olarak yer almıştır. Daha sonra Hande Yener ile yer aldığı video klip ile de oldukça fazla beğeni toplamıştır ve Hande Yener’in Kraliçe adlı albümünde kapak resmi olmuştur. Kapak resminde giydiği kırmızı takım elbise nedeniyle birçok hayranı tarafından “Kırmızılı Çocuk” olarak ün kazanmıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın