Kara Kutu dizisi Zeynep Kimdir? Gerçek Adı

Kanal D’nin yeni dizisi Kara Kutu’da Zeynep karakterini canlandıran Sümeyra Koç kimdir? Güzel oyuncu Sümeyra Koç kaç yaşında ve aslen nerelidir? İşte Sümeyra Koç’un biyografisi ve özgeçmişi

SÜMEYRA KOÇ KİMDİR?

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sümeyra Koç bir dizi oyuncusudur. 1.73 boyunda olan güzle oyuncu 60 kilo ağırlığındadır. Bir çok dizide rol alan Sümeyra Koç İstanbul Üniversite’sinde Halkla İlişkiler okuyup mezun olmuştur.

Oyunculuk eğitimini yurt dışında alan Sümeyra Koç ardından Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk koçluğu yapmıştır. Sadece dizilerde değil reklamlarda da oynayan Sümeyra Koç bunların başında Turkcell reklamlarındaki başarıları gelmektedir.

sümeyra-koç-kaç-yaşında-441

En son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde oynayan Sümeyra Koç oyunculu ile herkesi kendine hayran bırakmıştır. Genç ve güzel oyuncu Kanal D’nin yeni dizisi Kara Kutu’da Zeynep karakterini canlandırmaktadır.

KARA KUTU ZEYNEP KİMDİR?

Zeynep Mehmet’in çalıştığı barın daimi müşterisidir. Tam altı aydır bu barda takılmaktadır. Bir gece Mehmet’in karıştığı kavgada araya girer ve Mehmet’i hastaneye kaldırır. Zaman geçtikçe Mehmet’le arasında bir aşk geçer ve bu aşk Zeynep’i çok yorar.

SÜMEYRA KOÇ HANGİ DİZİLERDE OYNAMIŞTIR?

2010 yılı Lale Devri dizisi
2013 yılı Sana Bir Sır Vereceğim dizisi
2014 yılı Kurt Seyit ve Şura dizisi
2015 yılı Kara Kutu dizisi

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın