Kara Ekmek Taylan Kimdir? Gerçek adı, yaşı

ATV’nin her cuma ekranlara kitleyen yeni dizisi Kara Ekmek’te en sevilen karakterlerden biri olan Taylan kimdir? Gerçek ismi Engin Hepileri olan Taylan kaç yaşındadır? Engin Hepileri aslen nerelidir? İşte yakışıklı oyuncu Engin Hepileri biyografisi ve özgeçmişi.

ENGİN HEPİLERİ KİMDİR?

Oyuncu,ve yönetmen olan Engin Hepileri 3 mart 1978 yılında istanbulda doğmuştur. Oyunculuk çalışmalarına tiyatro ile başlayan oyuncu bu çalışmalara Cağaloğlu Anadolu lisesinde okuduğu sıralarda başlamıştır. 1996uayılında ise yüksek öğrenimi için İstanbul Ünv. Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde okumaya başlamıştır. 2002 de mezun olan sanatçı yüksek lisansını da burda yapmıştır. 2005’e kadar üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışmıştır.

kara-ekmek-taylan-kimdir-774

Oyuncunun kariyerinde tiyatro önemli rol oynar. lise yıllarında oynadığı oyunlar kariyerine çok büyük etkisi vardır. Ayrıca tiyatronun yanı sıra televizyon dizilerinde de yer aldı. 2008 de tiyatro yönetmenliğine başladı. Onun yanında birçok televizyon dizisinde oynayan sanatçı şu an ATVde yayınlanan Kara Ekmek de rol almaktadir.  ‘Taylan’ karakterine can veren oyuncu Engin Hepileri burdaki başarısı ile de adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Özel hayatına gelirsek Ayşe Topçu ile 2011-2014 yılları arası 3 yıllık bir evliliği olan Engin Hepileri geçtiğimiz aylarda ise oyuncu meslektaşı Beyza Şekerci ile nişanlanmıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın