Kara Ekmek Dizisi Pervin Kimdir? Gerçek İsmi

Ekranların en çok izlenen kanallarından biri olan ATV’nin sevilen dizisi Kara Ekmek’ye oynayan Pervin kimdir? Gerçek ismi Gülçin Santırcıoğlu olan güzle oyuncu kaç yaşındadır. Gülçin Santırcıoğlu biyografisi ve özgeçmişi

GÜLÇİN SANTIRCIOĞLU KİMDİR?

Gülçin Santırcıoğlu 1 ocak 1977 İzmirde doğdu. ilk ve ortaokulu özel fatih lisesinde okudu. Oyunculuğuna ilgisi sebebiyle 9 eylül üniversitesi devlet konservatuarında şan eğitimi aldı.  2002 de ise istanbula taşındı. Hala annesi babası kardeşi İzmirde yaşıyor. İstanbulda sesini geliştirmek için çok değer verdiği Gül Sabar ile eğitimine devam etti. Farklı farkllı gruplarda solist olarak sahne aldı. 1997 yılında kısa filmler ile başladığı oyunculuk macerası başladı. 2004 yılında ise sinema filmi ve televizyon dizisini aynı anda yürüttü.

Oynadığı ‘Türev’ filmi Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Film” ödülünü kazanmıştır. Filmdeki performansı çok beğenildi. ve ÇASOD tarafından ‘Umut vaad eden kadın oyuncu’ ödülünü aldı. Müzikal alanda ise yeteneğinin üzerinde performans göstererek dizi müzikleri bilr seslendirdi. 2008 şubat ayında çıkan Badem grubunun kalpsiz şarkısına düet yaptı. Sonrasında ise Elveda Rumeli dizisinde oynadı. Şimdilerde iseATVde yayınlanan ‘Kara ekmek’ dizisinde Pervin de rol almaktadir.

GÜLÇİN SANTIRCIOĞLU’NUN OYNADIĞI DİZİLER

Osmanlı Tokadı – 2013- 2014 Asuman – karakteri
Bir Çocuk Sevdim -2011-2012 Sebahat – karakteri
Doktorlar – 2010 Tuba Aygün – karakteri
Sensiz Yaşayamam – 2010 Şahika – karakteri
Elveda Rumeli – 2007-2009 Hatice – karakteri
Gülpare – 2006 Neslihan Güldemir – karakteri

kara-ekmek-gulcin-455

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın