Kara Ekmek Dizisi Asiye Kimdir? Gerçek Adı

ATV’nin yeni dizilerinden biri olan Kara Ekmek dizi Asiye kimdir? Gerçek ismi Özlem Yılmaz kaç yaşındadır? Özlem Yılmaz aslen nerelidir? İşte Özlem Yılmaz’ın biyografisi ve özgeçmişi

ÖZLEM YILMAZ KİMDİR?

Özlem Yılmaz sinema ve dizi oyuncusudur. 17 temmuz 1986 istanbul doğumludur. 28 yaşındadır. Aslen Rizelidir ama İstanbul’da doğup büyümüştür. İlkokulu Kartaltepe i.ö.o.da  okumuştur sonra ise Kültür Kolejine devam etmiştir. Liseden sonra oyunculuk eğitimi almıştır. Usta duayen Müşfik Kenter’dan özel ders alırken babası öldüğü içn ara vermek zorunda kaldı. 2006 yılında ise Müjdat Gezen Sanat Okulundan  mezun oldu.

özlem-yilmaz-55-kimdir

İlk sinema filmi ‘Karaoğlan’dır. 11 ocak 2013 tarihinde gösterime girmiştir. Özel hayatı ise gayet düzgündür sanatçı, oyuncu Özlem Yılmaz’ın. Oyuncu 2011 yılından beri beraber olduğu hukukçu Ahmet Ayar ile 9 kasım 2013 tarihinde evlenmiştir. Özlem Yılmaz 2006 yılında girdiği televizyon dünyasında tam gaz ilerlemektedir. Şimdiye kadar şu an oynadığı ‘Kara Ekmek’ ile beraber 12 televizyon dizisinde oynamıştır Özlem Yılmaz.

KARA EKMEK DİZİSİ ASİYE KİMDİR?

21 yaşında ailenin en büyük kızını canlandıran Asiye 13 yaşında annesini kaybetmiştir. Kardeşi Mine ve Ayşe’yi bir anne gibi sahiplenmiştir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın