Kanbolat Görkem Kimdir?

Kanbolat Görkem Kimdir?

Kanbolat Görkem 4 Kasım 1980 yılında dünyaya geldi. Aslen Düzceli olan ünlü oyuncuçocukluk döneminin önemli kısmını Düzce’de geçirdi.Babası emekli olduktan sonra ailece Antalya’ya yerleşen Kanbolat Görkem Antalya Büyükşehir Belediyesi tiyatrosuna katıldı ve ders almaya başladı.

Liseden sonra Atölyeye yazılan ünlü oyuncu üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda aldı. Kanbolat Görkem’in boyu 1.80 cm, kilosu ise 77’dir. Ünlü oyuncunun göz rengi kahverengi olup saçları kır saçlıdır. Boğa burcu olan ünlü oyuncu evli değildir.

kanbolat-gorkem-kimdir

Kanbolat Görkem’in Oyunculuk Kariyeri

Kanbolat Görkem üniversite eğitimini aldıktan sonra 2004 yılında ilk defa “Çemberimde Gül Oya” dizisinde rol aldı. Ünlü oyuncunun kariyerinde önemli bir yere sahip olan ve ikinci rol aldığı dizi olan “Hatırla Sevgili” yayınlandığı dönem izleyicilerden büyük beğeni toplamıştı.

Kanbolat Görkem; Asi, Ezel, Yer Gök Aşk, Tatar Ramazan ve Poyraz Karayel dizilerinde rol aldı. Kanbolat Görkem şimdilerde yeni başlayan “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde başrol oyuncusu olarak rol almaktadır. Kanbolat Görkem’in rol aldığı filmler arasında Daire, Yurt, Teslimiyet ve Hayatın Tuzu bulunmaktadır.

Kanbolat Görkem’in Hobileri

Kanbolat Görkem’in hobileri arasından en önemlisi futbol karşılaşmalarını izlemektir. Koyu bir Beşiktaşlı olan ünlü oyuncunun babası da koyu Fenerbahçeli’dir.

Gezmeyi çok seven oyuncunun hayalleri arasında bir karavanla dünyayı gezmek bulunuyor. Kanbolat Görkem oyunculuk mesleğini de büyük bir aşkla gerçekleştiriyor.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın