Kanal 7 Elif’in Oyuncusu Melek Kimdir?
Sosyal Medyada Paylaş
5 Şubat 2015
Kim Kimdir

Kanal 7 Elif’in Oyuncusu Melek Kimdir?

Hafta içi herkesi ekranlara kitleyen sevilen dizi Elif’in en beğenilen karakterlerinden biri olan Melek yani Selin Sezgin kimdir? Selin Sezgin kaç yaşındadır? Selin Sezgin nerelidir? Elif dizisi Melek (Selin Sezgin) kimdir? Elif dizisinden Melek karakterini canlandıran Selin Sezgin 1987 doğumludur. Oyunculuk eğitimini Ümit Çırak’tan alan güzel oyuncu Elif diziyle dikkatleri

Hafta içi herkesi ekranlara kitleyen sevilen dizi Elif’in en beğenilen karakterlerinden biri olan Melek yani Selin Sezgin kimdir? Selin Sezgin kaç yaşındadır? Selin Sezgin nerelidir?

Elif dizisi Melek (Selin Sezgin) kimdir?

Elif dizisinden Melek karakterini canlandıran Selin Sezgin 1987 doğumludur. Oyunculuk eğitimini Ümit Çırak’tan alan güzel oyuncu Elif diziyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Selin Sezgin’in oyunculuğu kadar gösterdiği samimi tavırlarında izleyicilerin gözünden kaçmamıştır. Daha önce Turkcell ve Garanti reklamlarında oynayan Selin Sezgin Kanal 7’de yayınlanan Elif dizisinin başrolünde Melek karakterini canlandırmaktadır.

Kanal 7 Elif dizisi Arzu Kimdir? Gerçek İsmi

Selin Sezgin’in fiziki yapısı nasıldır?

Boyu: 1.68

Kilo ve Bedeni: 52 / 36

Yaşı: 1987 doğumlu (28 yaşında)

Göz Rengi: Ela

Melek karakteri kimdir?

Elif dizisinde Melek sadece çocuğu için yaşayan şefkatli bir anneyi canlandırmaktadır. Eski kocası Kenan’dan ayrılan Melek gerçek babasına bir türlü Elif senin kızın diyememiştir. Ailevi nedenlerle ayrılan Melek ve Kenan’ı zor günler beklemektedir. Annesinin baskısı ile Arzu ile evlenen Kenan hayatının en zor günleri Meleksiz geçirmektedir.

 Selin Sezgin’le özel söyleşi 

10 adet yorum var.

  1. Selin Sezgin iyi oyuncu Elif dizsidede iyi oyunuluk egtimini Umit Cirakdan almisdir Umit bey iyi bir hoca olmalidir

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017

Site Haritası