Kanal 7 Elif dizisi Kenan Kimdir? İşte Gerçek Adı

Kana 7’nin sevilen aile dizisi Elif’in ana karakterlerinden biri olan Kenan yani Altuğ Seçkiner kimdir? Altuğ Seçkiner nasıl ünlü olmuştur? Altuğ Seçkiner aslen nereli ve kaç yaşındadır?

ELİF DİZİSİ KENAN (ALTUĞ SEÇKİNER) KİMDİR?

Kıbrıs’ta erkek güzelli seçilerek şöhret hayatını atılan Altuğ Seçkiner oyunculuk kariyerinede bu sayede hızlı bir giriş yapmış oldu. Oyunculuk için Türkan Şoray kurallarını esas alan ve hiç bir öpüşme sahnesinde yer almak istemeyen tek jöndür. Senaryosunu okuduğu dizilerin öpüşme sahnelerine çok dikkat eden Altuğ Seçkiner  kişiliği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Oyunculuğu hep bir meslek gözüyle bakan ve hiç bir rol arkadaşıyla yakınlaşmayan Altuğ Seçkiner bu ilişkileride yaşayanları kınadığını belirtiyor.

Oyunculuk sektöründe en çok takip ettiği isimler arasında Erkan Petekkaya gelidiğini söyleyen Altuğ Seçkiner bu oyuncudan feyz alarak kariyerine devam etmek istiyor. Oyuncu koçuyla çalışan Kenan İmirzalıoğlu’nın oyunculuğunu beğenmeyen Altuğ Seçkiner rol aldığı dizilere yakışmadığını belirtti.

Altuğ Seçkiner hangi dizilerde rol aldı?

Akasya Durağı – Kanal D

Yaparak Dökümü – Kanal D

Küçük Kadınlar – Fox TV

Adanlı – ATV

Arka Sokaklar – Kanal D

Elif dizisi Kenan kimdir?

Elif dizisinde Kenan karakterini canlandıran Altuğ Seçkiner eski aşkının unutamayan başarılı bir iş adamını yansıtıyor. Melek’ten kızı olan ve bundan haberi olmayan Kenan yani Altuğ Seçkiner oyunculuğu ile herkesi mest ediyor.

Altuğ Seçkiner’in özel fotoğrafları

6 Yorum

  1. ALPER AVCI 9 Şubat 2017
  2. Altug Seçkiner 6 Ocak 2016
  3. bayali 6 Ekim 2015
  4. bengu 28 Mayıs 2015
  5. bengu 28 Mayıs 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın