Kadir Doğulu Kimdir Aslen Nereli?

Kadir Doğulu Kimdir Aslen Nereli?

Televizyon dizi ve oyunculuk camiasından Kadir Doğulu bildiğiniz gibi bilindik yüzler arasında yer almaktadır. Yıllardır pek çok dizide oynaması ile tanınan Kadir Doğulu hakkında bazı bilgiler vererek, sizleri aydınlatalım.

Kadir Doğulu Kimdir?

Bahsettiğimiz gibi Kadir Doğulu dizi oyunculuğu ile en plana çıkan ve oyunculuk kariyerine oldukça başarılan ekleyen birisidir. Araştırmalara göre, Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982 tarihinde, Mersin ilinde, 5 çocuklu bir ailenin çocuklarındandır. Kadir doğulu olarak televizyon dünyasında bilinen bu isim, aslında Abdülkadir Doğulu olarak isme sahiptir.

Kadir Doğulu’nın geçmiş hayatından biraz söz etmemiz gerekirse eğer, ilk ve ortaokul yıllarının çalışarak geçtiğine şahit olabiliriz. Daha sonra 2000 li yıllarda abisi Kemal Doğulu’nın yanına gelerek, ilk olarak İstanbul Frape’de işe başlamış olduğu bilinmektedir.

Bunların yanı sıra bazı cafelerde garsonluk yapan Kadir Doğulu, daha pek çok cafe ve fırın işinden bir miktar kazanç elde ederek, Barcelona ve Roma ülkelerinde restoranları inceleyerek bilgi sahibi oldu. Oyunculuk hayatına ise 2010 yılınca başlayan Kadir Doğulu ilk dizisi Küçük Sırlar adlı dizi olmaktadır. Daha sonra 2011 yılında ise, Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı pis yedili dizisinde oyunculuk hayatına devam ederek, 2014 yılında da jürilik yaptığı bilinmektedir. Daha pek çok dizi de oyunculuk yapan Kadir Doğulu Fenerbahçe ile ilgilendiği de araştırmalar arasındadır.

Kısaca aile bireylerinden bahsedecek olursak eğer; annesi ev hanımı olması ile birlikte, babası da bir işçi emeklisi olarak hayatını sürdürmektedir. Abisi hakkında ise elbette ki biraz bilginiz bulunmaktadır. Pek çok kişinin imajını tasarlayan abisi ise Kemal Doğulu olarak kayıtlardadır.

Kadir Doğulu Nereli?

Sözünü ettiğimiz Kadir Doğulu, Mersin doğumlu olduğu bilinmektedir. 33 yaşında olan ve oyunculuk hayatına devam eden Kadir Doğulu’ nun bir de menajerlik şirketinin olduğu bilinmektedir.

Kadir Doğulu Kaç Yaşında?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi 19 Nisan 1982 yılında dünyaya gelen Kadir Doğulu, Mersin‘li olup 33 yaşında olduğu kayıtlarda bulunmaktadır. Daha pek çok ünlünün hayatında merak ettiğiniz bilgileri diğer makalelerimizde bulabilirsiniz. Böylelikle ünlüler hakkında pek çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kadir Doğulu resimleri

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın