Jess Molho Kimdir?

Jess Molho Kimdir?

Sunuculuk ve dizi oyunculuğu yapan Jess Molho 4 Ekim 1976 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi İtalyan babası Türk olan Jess Molho çifte vatandaşlığa sahip olan bir yahudidir.

Marmara Üniversitesi iktisat bölümünden mezun olan ünlü oyuncu ve sunucu daha sonra Yeditepe Üniversitesi’nde radyo ve televizyon bölümünde yüksek lisans yaptı.

Zeynep Molho ile güzel bir evliliği olan Jess Molho’nun Maya adında bir kızı ve Tibet adında bir oğlu bulunmaktadır.

Jess Molho’nun Merak Edilen Sanat Hayatı

İlk olarak 1994 yılında sunuculuk yaparak ekranlara merhaba diyen Jess Molho üniversite eğitimi alırken Number One Tv’De VJ’lik görevini üstlendi.

989 bölüm süren “Yemek Bahane” programlarıyla ekranlarda yer alan ünlü oyuncu daha sonra “Kabul Günü” isimli bir program yaptı.

Jess Molho Kimdir? Jess Molho Nereli Kaç Yaşındadır?

Jess Molho’nun Sunduğu Programlar ve Oynadığı Diziler

Jess Molho birçok dizide önemli görevler üstlendi. Jess Molho’nun oynadığı diziler; Sihirli Annem, Çocuklar Duymasın, Dadı, Çarli İş Başında, Yaprak Dökümü, Mahşer, Sardunya Sokak, Acayip Hikayeler ve   Prenses Perfinya’dır.

Sunuculuk görevini de başarıyla sürdüren Jess Molho Oryantal Star, Yemek Bahane, Kabul Günü, Jess’le Hepsi Birinci, Adam Olacak Çocuklar ve  Her Şey Tadında
programlarının sunuculuğunu üstlendi.

Şu an  hafta içi her sabah TV8’de yayınlanan “Aramızda Kalmasın” adlı programın sunuculuğunu üstlenen Jess Molho’ya Sena Keçeli ve Funda Özkalyoncuoğlu eşlik etmektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın