İsmail Demirci Kimdir?

İsmail Demirci Kimdir?

İsmail Demirci 13 Kasım 1984 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İsmail Demirci’nin boyu 1.90 cm, kilosu ise 85’tir.  Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tiyatro eğitimi alan İsmail Demirci konservatuar eğitimi almadan önce bilgisayar programcılığı bölümünden mezun olmuştur.

İsmail Demirci’nin gözleri ve saçları kahverengidir. 32 yaşında olan İsmail Demirci aslen Ankaralıdır. İsmail Demirci’nin sevgilisi ise ünlü oyuncu Hande Soral’dır.

ismail-demirci-kimdir

İsmail Demirci Ekranlarla Nasıl Tanıştı?

İsmail Demirci lise okuduğu yıllardan itibaren oyuncu olmak istemiştir. Lise yıllarında “Kurtlar Vadisi Pusu” filminde rol almak isteyen İsmail Demirci’nin hayali gerçek olmuş ve “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde oynamıştır.

İsmail Demirci’nin en dikkat çeken rollerinden biri de “Reaksiyon” adlı dizidir.  Önemli isimlerle ekran karşısına geçen İsmail Demirci oyunculuk kariyerini başarı ile yürütmektedir.

İsmail Demirci’nin Rol Aldığı Diziler

İsmail Demirci ilk olarak 2010 yılında “Sessiz Gece” adlı dizide rol almıştır. Aynı yıl içerisinde “Türkan” adlı yapımda da oynayan İsmail Demirci’nin rol aldığı dizi ve filmler arasında; Tut Sözünü, Reaksiyon, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi Pusu, Mor Menekşeler ile Anneler ve Kızları bulunmaktadır.

İsmail Demirci oynadığı dizi ve filmlerde sergilemiş olduğu başarılı oyunculuğu sayesinde herkesin sevdiği dizi ve sinema oyuncularından biri haline gelmiştir. İsmail Demirci 2014 yılından bu yana herhangi bir film veya dizi projesinde yer almamaktadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın