İrem Sak Kimdir?

İrem Sak Kimdir?

İrem Sak 9 Şubat 1986 yılında Sivas’ta doğdu. Aslen Sivaslı olan ünlü oyuncu daha lise yıllarında oyunculuk ile ilgilenmeye başladı. Lisedeyken bazı tiyatro oyunlarında başarılı roller üstlenen İrem Sak üniversite eğitimini İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü üzerine aldı.

İrem Sak’ın boyu 1.71 cm’dir. Kilosu ise 58’dir. Saçları ve gözleri kahverengi olan ünlü oyuncu kova burcudur. 30 yaşında olan İrem Sak evli değildir.

irem-sak-kimdir

İrem Sak’ın Oyunculuk Kariyeri

İrem Sak ilk olarak 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde Sizinkiler adını taşıyan bir tiyatro oyununda oynamaya başladı. Ardından pek çok reklamda boy gösteren ünlü oyuncu Domino’s Pizza, Teknosa, Garanti Bankası ve Allianz gibi pek çok ünlü markanın reklamında rol aldı.

İrem Sak’ın televizyonlarda dizilerde rol alması ise 2010 yılında gerçekleştir. “Şen Yuva” adlı dizide oynayan İrem Sak başarılı bir performans sergiledi. “Şen Yuva” dizisinde Şehrazat rolünü gerçekleştirdi.

İrem Sak’ın Oynadığı Diziler

İrem Sak’ın oynadığı diziler arasında 2010 yılında Şen Yuva, 2011 yılında 5’er Beşer, 2012 yılında ise Yalan Dünya bulunmaktadır.

2012 yılında “İnsanlar Alemi “adlı komedi programında rol alan ünlü oyuncu şu an Show Tv’de canlı olarak yayınlanan “Güldür Güldür Show” adlı komedi programında Sinem rolüyle başarılı bir karakteri canlandırmaktadır.

“Güldür Güldür Show”, “İnsanlar Alemi” programının devamı niteliğinde ortaya çıkan bir eğlence programıdır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın