İrem Derici Kimdir?

İrem Derici Kimdir?

İrem Derici 21 Mart 1987 yılında İstanbul’da doğdu. İrem Derici’nin babasının adı Hulusi, annesinin ismi ise Jale’dir. Küçük yaşlardan itibaren org çalmaya başlayan İrem Derici 29 yaşındadır.

5 yaşındayken annesi babası boşanan İrem Derici lise eğitimini tamamladıktan sonra 16 yaşında burun ameliyatı oldu. Lise bittikten sonra üniversite okumaya başlayan İrem Derici üniversite hayatını bitirdikten sonra bir süre reklamcılık işiyle uğraştı.

O Ses Türkiye yarışmasına katılan ve yarı finale çıkmayı başlayan İrem Derici yarışmadan elendikten sonra müzik dünyasının kapılarını araladı.

irem-derici-kimdir

İrem Derici Hakkında Merak Edilenler

İrem Derici’nin boyu 1.77 cm’dir. 60 kilo ağırlığında olan İrem Derici’nin saçları sarı, gözleri kahverengidir. Koç burcu olan İrem Derici aslen Sinoplu’dur.

İrem Derici 13 Eylül 2014 yılında reklamcı Rıza Esendemir ile evlendi. 22 Mart 2016 yılında Rıza Esendemir’den boşanan İrem Derici 2.5 yıllık evliliğini sonlandırmıştır. İrem Derici şu an evli değildir.

İrem Derici’nin Çıkardığı Albümler

İrem Derici O Ses Türkiye yarışmasından sonra müzik hayatına hızlı bir giriş yaptı. Kısa süre içerisinde başarılı parçalarla müzik dünyasında ismini duyuran İrem Derici’nin albümlerinden ilki 2012 yılında çıkmış ve “Bensiz Yapamazsın” adını taşımıştır.

İrem Derici’nin diğer albümleri ise; Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı, İki, Neredesin Sen, Kalbimin Tek Sahibine ve Üç’tür. İrem Derici’nin birbirinden güzel şarkıları internette tıklanma rekorları kırmaktadır

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın