İntizar Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Başarılı Türkücü İntizar Kimdir? İntizar Asker bir babanın çocuğu olarak 1974 yılında Tunceli’de gözlerini açmış bir isimdir.Babasının asker olması nedeniyle birçok yere gitmiştir.Manisa ve İzmir ikamet ettiği yerlerden sadece biridir.Uzun zamandır İzmir ilinde hayatını sürdürmektedir.

İntizar Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sibel Can’ın konserinde keşfedilen bir ünlüdür kendisi.Müzik dünyasında adından çok fazla söz ettiren isimlerden biridir başarılı sesinle herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır.16 yaşından beri beste yapan intizar, okul parasını çıkarmak için şarkı söylerken bir gün Sibel Can’ın konserine arkadaşlarının zorlamasıyla götürülmektedir. Konserdeki performansı Ferdi Tayfur’un dikkatini çekmekte ve profesyonel anlamda şarkı söylenmesi imkanını sunar.

Atatürk üniversitesi Ağrı eğitim fakültesinden başarıyla mezun olmuştur.Gitar ve saz çalabilmektedir.Piyasaya giriş yaptığı andan itibaren 6 albüm yapan sanatçı, çoğu albümündeki parçaları kendisi tarafından bestelenmiştir.Sanatçının gelincik, gece nemi, aldanırım gibi albümleri vardır. Ihlamurlar altında isimli son albümündeki 9 parça ünlü türkücüye aittir.

En son ise İntizar ile Hasan Yılmaz harika bir şarkıya imza atmış Düzelir be Kanka şarkısıyla Milyonlar tarafından sevilmiştir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın