İnci Pars Kimdir?

İnci Pars Kimdir?

İnci Pars 2 Mart 1980 yılında Kıbrıs’ta dünyaya geldi. Aslen Kıbrıslı olan inci Pars 18 yaşında Kıbrıs’ta güzellik yarışmasına katıldı. Kıbrıs’ın en güzel kızı seçilen İnci Pars güzellik yarışmasına girmeden önce oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Pek çok filmde rol almış olan İnci Pars’ın boyu 1.70 cmi kilosu ise 56’dır. Balık burcu olan inci Pars 37 yaşındadır. Saç ve göz rengi kahverengi olan İnci Pars  lise eğitimini Kıbrıs’ta almıştır.

Lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da hayatını sürdürmeye karar veren İnci Pars pek çok dizi ve filmde rol almıştır. İnci Pars’ın ilk rol aldığı dizi “Hayat Bağları” adlı dizi olmuştur.

İnci Pars Hakkında Merak Edilenler

İnci Pars boş zamanlarını sevdikleri ve ailesi ile geçirmeyi çok seviyor. Ailesi ve dostlarına çok önem  veren İnci Pars nostaljik filmleri izlemeyi de çok seviyor.

Galatasaray takımını tutan İnci Pars’ın en sevdiği renk ise mavidir.  Film izlemeyi çok seven İnci Pars beğendiği filmleri pek çok kez seyredebiliyor.

İnci Pars’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

İnci Pars’ın rol aldığı dizi ve filmler arasında; Aşk ve Barış, Hayat Bağları, Hayat Bilgisi, Dök İçini Rahatla, Kirpi, Yahşi Cazibe, Yasemince, Ana Yüreği, Haremi Babam Sınıfta Kaldı ve Değiştir Bakalım adlı projeler yer almaktadır.

İnci Pars sergilediği oyunculuk performansıyla herkesin beğendiği oyuncular arasında yer almaktadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın