İdris Nebi Taşkan Kimdir?

İdris Nebi Taşkan Kimdir?

İdris Nebi Taşkan 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 23 yaşında olan genç oyuncu İdris Nebi Taşkın aslen İstanbulludur. Saçları kumral gözleri kahverengi olan genç oyuncu evli değildir.

İdris Nebi Taşkan’ın boyu 1.83 cm, kilosu ise 76 kilodur. Hala öğrenci olan ve eğitimine devam eden İdris Nabi Taşkan dizilerde oyunculuk yapmaktadır. Oyunculuk ile beraber basketbolda oynayan İdris Nabi Taşkan profesyonel olarak basketbol oynamaktadır.

İdris Nebi Taşkan kimdir, İdris Nebi Taşkan nereli, İdris Nebi Taşkan kaç yaşında, İdris Nebi Taşkan boyu, İdris Nebi Taşkan vikipedi

Arkadaş İyidir Eren Kimdir?

“Arkadaşlar İyidir” adlı diziyle herkesin tanıdığı biri haline gelen İdris Nabi Taşkan bu dizide Eren rolünü canlandırmaktadır. Dizinin asi karakterlerinden biri olan Eren annesi ve küçük kardeşiyle birlikte yaşayan genç rolünü canlandırmaktadır.

Kardeşinin oyuncu olmasını istemeyen Eren sürekli annesiyle bu konuda tartışmaktadır. Arkadaşlarına kendini zengin olarak tanıtan Eren aslında zengin biri değildir. Hızlı bir çıkış yapana ancak istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan “Arkadaşlar İyidir” dizisi sürpriz bir kararla final yapmak zorunda kaldı.

İdris Nabi Taşkan’ın Rol Aldığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

İdris Nabi Taşkan ilk olarak “Muhteşem Yüzyıl” adını taşıyan diziyle ekranlarla tanıştır. Daha sonra “Poyraz Karayel” adını taşıyan diziyle başarısını katlayan İdris Nabi Taşkan en son “Arkadaşlar İyidir” dizisinde başrol oynama fırsatına sahip oldu.

İdris Nabi Taşkan şimdiye kadar kaliteli ve başarılı dizilerde rol almış ve profesyonel bir oyunculuk performansı sergilemiştir.

1 Yorum

  1. Bahtışen Korkmaz 17 Aralık 2017

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın