İdo Tatlıses Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Aşk Kapıda İdo

Ünlüler kadar ünlülerin çocukları da her zaman merak konusu olmaktadırlar. Türkiye’nin imparator lakaplı sanatçısı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo da en çok merak edilen ünlü çocuklardan birisidir.

İdo Tatlıses Kimdir?

İdo Tatlıses, şarkıcı İbrahim Tatlıses ve sinema oyuncusu Derya Tuna’nın oğludur. Doğumundan itibaren her gün magazin programlarında, gazetelerin magazin eklerinde manşetleri süsleyen İdo, İbrahim Tatlıses’in en çok göz önünde olan çocuğudur. İdo, 1992 yılında babasının memleketi olan Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir.

İbrahim ve Derya isimlerinin kısaltılmış hali olan İdo ismini almıştır. 23 yaşında olan İdo, 1.92 boyunda ve babası İbrahim Tatlıses’in fiziğine çok benzer bir fizik yapısındadır. Sık sık magazin programlarında ünlü güzellerle fotoğrafları ve aşk dedikoduları çıkan İdo Tatlıses henüz ciddi bir ilişkisi açıklaması yapmamıştır.

İdo Tatlıses Ne İş Yapmaktadır?

Bir zamanlar babasının sahibi olduğu Tatlıses TV’de çalışan İdo, Amerika’nın en iyi müzik okullarından olan Berklee College of Music’de Arrenge and Producer bölümünde müzik eğitimi almıştır. 2014 yılı Haziran ayında ilk single çalışması olan “Sonsuz Teşekkürler” adlı parçasını çıkartmış ve klip çekmiştir. Aynı yılın Kasım ayında “Satır Satır” isimli ikinci single ve klip çalışmasını da sevenlerine sunmuştur.

2015 yılı Mart ayında üçüncü single çalışması olan “Kaç Kere” adlı eserini çıkardı ve klip çekti. İlk single parçası olan “Sonsuz Teşekkürler” parçasını klibi Youtube’da 17 milyonu aşan izleyici kitlesine ulaşmıştır. Bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarında binlerce takipçisi bulunmaktadır. Arada bir ünlü gece kulüplerinde ve tatil mekânlarında DJ’lik yapmaktadır. Ayrıca 2013 yılında babasının sahibi olduğu Tatlıses Kebap restoranlarının başına geçmiş ve annesi derya Tuna ile birlikte restoran işletmeciliği yapmaktadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın