Hülya Avşar Kimdir Kaç Yaşında?

Hülya Avşar Kimdir Kaç Yaşında?

Hülya Avşar Türk Pop Müziğinin öde gelen seslerinden ve Türk Televizyonlarının başarılı oyuncularından ve program sunucularından biridir. Türk televizyonlarının ve magazin programlarının oldukça fazla gündeminde olan Avşar hem sanatçı kişiliğiyle hem içinde bulunduğu yapımlarla hem de özel yaşantısıyla oldukça fazla merak edilen ve popüler olan bir karakterdir. Fazla sayıda seveninin olması ve televizyon ekranlarında sürekli yer almasıyla televizyon tarihinin vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelmiştir. Çok sayıda filmde ve dizide yer almiş, birçok televizyon programı yapmış ve birçok kaset çıkartarak pek çok konuda başarılı işlere imza atmıştır.

                Hülya Avşar Kimdir?

                Emral ve Celal Avşar çiftinin ilk çocuğu olarak dünyaya gelen Hülya Avşar güzelliğiyle dikkat çekmiş ve hem başarısı hem de güzelliğiyle uzun süre ekranlarda kalabilmeyi başarmıştır. Annesi Balıkesirli olan Hülya Avşar baba tarafından Ardahanlı’dır. Kürt kökenli bir sanatçı olan Hülya Avşar’ın annesi Türk babası ise Kürt kökenlidir. Bulvar Gazetesi tarafından düzenlenen güzellik yarışmasında birinci seçilmiş ancak daha sonradan evli olduğu ortaya çıkıncı birincilik tacı elinden geri alınmıştır. Kariyerine ilk başladığı yapım Haram adlı filmdir ve bu filmde Fikret Hakan ve Salih Güney ile birlikte rol alma şansına kavuşmuştur. Müzik eğitimi alan Avşar altı tane albüm yapmış ve müzik kariyerinde de gayet başarılı olmuştur.

Televizyonlarda uzun bir süre Hülya Avşar Show’u sunan şarkıcı ve sunucu bu programla yerini daha da sağlamlaştırmış ve daha çok başarılı olmuştur. Talk Show formatında yapılan ve Medyapım tarafından hazırlanan program oldukça dikkat çekti ve televizyon tarihi açısından da bir gelişme oldu. Hülya Avşar bunların dışında bir de Hülya adlı bir dergi çıkartmış ve derginin de editörlüğünü üstlenmiştir. Pek çok reklam filminde de yer alan Hülya Avşar Aileiyle uzun süre gündem olmayı başarmıştır. Kaya Çilingiroğlu adlı is adamıyla bir evlilik yapmış ve bu evlilikten kızı Zehra dünyaya gelmiştir. Kardeşi Helin Avşar da televizyonların dikkatini çekmiş o da ablası gibi bir üne kavuşmuştur.

                Hülya Avşar Nereli?

                 Hülya Avşar’ın nereli olduğu da sevenleri ve ilgilenenleri tarafından merak konusu olmuş ve bu konu bir hayli ilgi çekmiştir. Avşar’ın annesi Balıkesirli ve Türk kökenli babası ise Ardahanlı ve Kürt kökenlidir. Hülya Avşar Ardahanlı bir çocuk olarak dünyaya gelmiş ve bu şekilde sanat hayatına adım atmış ve deva etmiştir.

                Hülya Avşar Kaç Yaşında?

                Hülya Avşar ile ilgili en çok merak edilen konu ise Avşar’ın kaç yaşında olduğudur. 10 Ekim 1963 yılında dünyaya gözlerini açan Avşar kızı 2015 yılı itibariyle 51 yaşındadır.

 Hülya Avşar resimleri

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın