Hilal Cebeci Kimdir?

Hilal Cebeci Kimdir?

Hilal Cebeci 3 Temmuz 1976 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İstanbullu olan ünlü şarkıcının boyu 1.61 cm’dir. Hilal Cebeci’nin kilosu 56’dır. Gözleri mavi renk olan ünlü şarkıcının saçları açık kahverengidir. Bekar olan ünlü şarkıcının sesinin güzelliği küçük yaşlardan itibaren fark edilmiştir.

40 yaşında olan ünlü şarkıcı 2011 yılından sonra aktif olarak sosyal medya kullanmaya başlamış ve paylaşımları nedeniyle herkes tarafından çok konuşulmaya başlanmıştır. Hilal Cebeci Twitter üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraflarla Panpiş akımını başlatmıştır. Yaptığı paylaşımlar sayesinde Twitter’de takipçi sayısı bir anda artış göstermiştir.

hilal-cebeci-kimdir

Hilal Cebeci Şarkı Söylemeye Nasıl Başladı?

Hilal Cebeci 1993 yılında Sinan Erkoç ve Erdal Erkoş gibi isimlerle çalışma fırsatı yakaladı. Fasıl konusunda da başarılı olan ünlü şarkıcı pek çok otelde fasıl grubu ile fasıl konseri düzenlemiştir.

1997 yılında kadar pek çok kulüpte şarkı söyleyen Hilal Cebeci ilk albümünü 1999 yılında çıkarmış ve sevenlerine merhaba deme fırsatı bulmuştur.

Hilal Cebeci’nin Albümleri

1999 yılında “Köylü Güzeli” adlı albümünü çıkaran Hilal Cebeci bu albümü sayesinde Kral Tv müzik ödüllerine layık görüldü. Birçok şehirde halk konseri düzenleyen ünlü şarkıcı 2000 yılında   “Alo Yarışma” adlı bir programda sunuculuk görevini de başarıyla yürüttü.

Hilal Cebeci ikinci albümünün ismine “En Güzel Ben Severim”, üçüncü albümünün ismine ise “Yükselme Zamanı” adını verdi.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın