Hazal Adıyaman Kimdir?

Hazal Adıyaman Kimdir?

Hazal Adıyaman 22 Kasım 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İstanbullu olan güzel oyuncu Hazal Adıyaman 22 yaşındadır. Yaşamını İstanbul’da sürdürmeye devam eden Hazal Adıyaman ailesi tarafından oyunculuk alanında destek görmüş ünlü isimlerden biridir.

Hazal Adıyaman’ın boyu 1.67 cm, kilosu ise 54’tür. Hazal Adıyaman’ın göz rengi mavi, saç rengi ise kahverengidir.  Hazal Adıyaman lise eğitimini Uğur akademik Lisesi’nde tamamlamıştır.

Liseden mezun olduktan sonra oyunculuğa yönelen Hazal Adıyaman oyunculuk ile ilgili eğitimler almıştır.  Hala üniversite eğitimine devam eden Hazal Adıyaman evli değildir.

Hazal Adıyaman Kimdir?

Hazal Adıyaman’ın Oyunculuk Kariyeri Ne Zaman Başladı?

Hazal Adıyaman  ilk olarak “Aşkın Bedeli” adını taşıyan dizide rol almıştır. Birçok dizi ve reklam filmin rol alan Hazal Adıyaman hızla yükselen isimlerden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Hazal Adıyaman’ın rol aldığı en bilinen reklam filmi 8X4 markasının reklam filmidir. Bu reklamda güzelliğiyle çok dikkat çekmiştir.

Hazal Adıyaman’ın rol Aldığı Dizi ve Filmler Hangileridir?

Hazal Adıyaman başarılı oyunculuk performansı sayesinde adını sık sık duyduğumuz genç oyunculardan biri olmayı başarmıştır.

Hazal Adıyaman’ın rol aldığı dizi ve filmler arasında; Aşkın Bedeli, Bir Yusuf Masalı, Kiraz Mevsimi ve Hanım Köylü dizileri yer almaktadır. Hazal Adıyaman’ın okulu hala devam etmektedir.

Okulundan mezun olduktan sonra Hazal Adıyaman’ın pek çok dizi ve film projesinde yer alabileceği beklenmektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın