Hare Sürel Kimdir?

Hare Sürel Kimdir?

Hare Sürel 5 Mart 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Samsunlu olan ünlü oyuncu Hare Sürel 33 yaşındadır. Hare Sürel‘in annesinin ismi Deniz, babasının ismi Hüsrev Sürel’dir. Babasını 2013 yılında kaybeden Hare Sürel annesi ve babası çalıştığı için anneannesi ve dedesiyle büyümüştür.  Bir ablası bulunan Hare Sürel iki kardeştir.

Üniversitede fizik bölümünü kazanan Hare Sürel okulu bıraktı ve konservatuara geçti. Konservatuar sınavlarını geçerek üniversite eğitimini almaya başlayan Hare Sürel yüksek lisans eğitimini sinema üzerine aldı.

Hare Sürel’in boyu 1.74 cm, kilosu ise 54 kilodur. Saçları ve gözleri kahverengi olan ünlü oyuncu Hare Sürel evli değildir.

Hare Sürel Kimdir?

Hare Sürel Hakkında Bilinmeyenler

Hare Sürel neşeli biri. Her şeyi ciddiye alan Hare Sürel güzel giyinmeyi çok seviyor. Modaya aşırı düşkünlüğü bulunmayan Hare Sürel ilk olarak “Ayrılsak da Beraberiz” adlı diziyle sevenlerinin karşısına çıktı.

Hare Sürel’in Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Hare Gürel’in rol aldığı dizi ve filmler arasında; Ayrılsak Da Beraberiz, Ödünç Hayat, Kız Babası, Senden Başka, Kabadayı, Elveda Rumeli, Canımın İçi, Medcezir, Pek Yakında, Poyraz Karayel ve Bir Varmış bir yokmuş projeleri bulunmaktadır.

Başarılı oyunculuk performansı sayesinde herkes tarafından tanınan Hare Sürel pek çok kaliteli projede kendisine yer bulmuştur. Hare Sürel en son “Poyraz Karayel” adını taşıyan dizide rol almıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın