Hande Kaptan Kimdir?

Hande Kaptan Kimdir?

Hande Kaptan 1 Ocak 1985 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Aslen Ankaralı olan güzel oyuncu Hande Kaptan 31 yaşındadır. Hande Kaptan’ın babası eski bürokrat, annesi ise resim öğretmenidir.

Ted Koleji’nden mezun olan Hande Kaptan ilkokuldan liseyi bitirene kadar tam burslu okumuş başarılı bir öğrencidir. Hande Kaptan’ın boyu 1.67 cm, kilosu ise 56’dır. Oğlak burcu olan Hande Kaptan’ın saçları ve gözleri siyah renktedir. Hande Kaptan evli değildir.

Hande Kaptan liseden mezun olduktan sonra Sahne Sanatları Fakültesi’ni kazandı. Oyunculuk üzerine eğitim alan Hande Kaptan dansla da yakından ilgilidir. 17 yaşındayken Türkiye Dans Federasyonu lisansını alan Hande Kaptan hem dansı hem de oyunculuğu bir arada yürütmektedir.

Hande Kaptan Kimdir?

Hande Kaptan Hakkında Merak Edilenler

Hande Kaptan Almanca, İspanyolca ve İngilizce dillerini çok iyi bir şekilde bilmektedir. Oyunculuğun yanı sıra seslendirme de yapan Hande Kaptan sunuculukta yapmış ve başarılı bir şekilde yürütmüştür. Dans ve oyunculuk alanında başarılı olan Hande Kaptan için oyunculuk daha ön plandadır.

Hande Kaptan’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Hande Kaptan’ın rol aldığı dizi ve filmler arasında; Akasya Durağı, Kollama, Kurşun Bilal, Muhteşem Yüzyıl, Benim İçin Üzülme, El Cın, Ölümden Kalma, Yılanların Öcü ve Şahane Damat dizi ve filmler yer almaktadır.

Hande Kaptan sergilemiş olduğu başarılı oyunculuk performansı sayesinde herkes tarafından sevilen bir oyuncu haline gelmiştir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın