Hande Erçel Hayatı ve Resimleri

                Hande Erçel Kimdir Kaç Yaşında?

Türk televizyonlarının vazgeçilmezi olan dizilere yeni diziler katılmakta ve bu dizilerden biri de Güneşin Kızları’dır. Bu dizide rol alan Hande Erçel Selin karakterini oynamakta ve bu diziyle dikkat çekmektedir. Hande Erçel yeni dizilerin genç oyuncularından biridir ve Türk Televizyonlarında rol alan genç bir oyuncudur. Yaz aylarının başlamasıyla ekrana yeni diziler gelmekte ve bu diziler genç oyuncu kadrosuyla dikkat çekmektedir.

                Hande Erçel Kimdir?

                Hande Erçel  Kanal D’de yayınlanan Güneşin Kızları adlı dizide yer alan Selin karakterini canlandıran genç bir oyuncudur. Oyuncu 2012 yılında Azerbaycan’da düzenlenen güzellik yarışmasına katılmışve bu yarışmada ikinci olarak sıralamaya girme hakkı kazanmıştır. Boyu ve kilosu da merak konusu olan genç oyuncu vücut ölçüleri, güzelliği ve oyunculuğuyla dikkat çekmektedir. 1.75 boyunda olan güzel oyuncunun kilosu da 55’tir. Genç oyuncuların magazin programlarında çok fazla yer aldığını göz önünde bulundurursak bu oyuncunun gece hayatını pek sevmediği, magazin programlarında fazlaca çıkmadığı ve oyuculuğuyla dikkat çekmek istediği fark edilmektedir. Bu oyuncunun yer aldığı başka bir yapım da Çılgın Dersane adlı gençlik filmidir ve Hande Erçel de bu yapımda yer alarak oyunculuk dünyasına adını yazdırmıştır. Ancak bu yapımdan önce Türkiye’nin ilk kanalı olma özelliğini gösteren TRT ekranlarında yayınlanan Hayat Ağacı adlı dizide rol almıştır. Çılgın Dersane adlı yapımda Meryem adında bir karakteri oynamıştır.

                Hande Erçel Nereli?

                Yeni ve genç oyunculardan biri olan Hande Erçel İzmir’de dünyaya gelmiş ve İzmirli oyuncular arasına girmiştir. İzmir’in kızlarının güzelliğiyle ön planda olduğunu göz önüne alırsak Hande Erçel de İzmirli güzel oyunculardan biri olarak Türk Televizyonlarında kendini göstermeye başlamıştır.

                Hande Erçel Kaç Yaşında?

                Genç ve güzel oyuncu İzmir şehrinde 1993 yılında dünyaya gelmiştir. 2015 yılı itibariyle 22 yaşında olan dizi oyuncusu kamuoyunun da dikkatini çekmekte ve oyunculuk kariyerine başarılı bir şekilde devam ederek yeni yapımlarda adı geçen ve aranan oyunculardan biri olmaya başlamıştır. Bu oyuncunun sadece oyunculuğuyla gündeme gelmesi ve iyi yapımlarda rol alması olumlu özelliklerinden biridir. Güneşin Kızları adlı dizide de ekrana gelerek başarı kazanmaya devam etmektedir. Hayatı, yaşı ve nereli olduğu merak edilen ve bu yönde sorular sorulan genç oyuncu hakkında genel bilgiler yer almakta özel hayatıyla ilgili bilgiler ise çok da fazla konuşulmamaktadır. Gece gezmelerine çıkmaması ve gece hayatında boy göstermemesi sebebiyle özel yaşantısı hakkında pek fazla bilgiye sahip değiliz.

Hande Erçel resimleri

1 Yorum

  1. Zehra 6 Aralık 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın