Hakan KARSAK Kimdir Nereli Kaç Yaşında

Hakan KARSAK Kimdir

Türkiye’de dizi ve sinema sektörü, yıllardır pek çok farklı gelişim ile dizi ve sinema severlere hizmet vermektedir. Elbette ki bu sektörde de pek çok farklı oyuncu, rolleri ile birlikte, en iyi şekilde eserlerini ortaya koymaktadır. Bunlar arasında yer alan Hakan KARSAK, Diyarbakır doğumlu olan ve 1 Nisan 1975 doğum tarihli olarak kayıtlarda görülmektedir.

Tiyatro hayatının ise, 1992 yılında başladığı bilinen Hakan KARSAK, ilk olarak Ankara Gençlik Tiyatrosu bünyesinde, Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’nde tiyatro topluluğu altında tiyatroya başladığı bilinmektedir. Yine bu yıllarda Ankara’da Sanat Tiyatrosu Oyunculuk Atölyesi kapsamında, kursiyer olarak kendine yeni yetenekler kazandıran Hasan KARSAK, üniversite hayatına ise, Afyon’da başladı

Eğer ki okul bilgilerinden kısaca bahsetmemiz gerekirse, Afyonkocatepe Üniversitesi İnşaat ve İstanbul Üniversitesi Felsefe mezunu olduğu da bilinmektedir.

Sizlere bahsettiğimiz Hakan KARSAK, ilk olarak başladığı tiyatro hayatına dizi ve sinema oyunculuğu olarak devam etmiştir. Tanınması ise, Kana D yayınında gerçekleşen Sultan dizisinde Bilal karakteri ile gerçekleşebilmiştir. Bunların yanı sıra Düzce depreminden sonra, depremzede çocuklara UNICEF ile birlikte, tiyatro eğitmenliği yaptığı da bilinmektedir. 2007 ve 2015 yılları arasında ise, yaklaşık olarak 20 dizi, filmde görev almıştır. Hala aranan yüzlerden biri olan ünlü oyuncu mesleğinin dışında çeşitli sektörlerde de boy göstermiş ve pek çok alanda başarılara imza atmıştır.

Hakan Karsak

Hakan Karsak

Hakan KARSAK Doğum Tarihi:

1 Nisan 1975

Hakan KARSAK Boyu:

170 cm

Hakan KARSAK Kilosu:

62

Hakan KARSAK Göz Rengi:

Kahverengi

Hakan KARSAK Burcu:

Koç

Hakan KARSAK Doğum Yeri:

Diyarbakır

Hakan KARSAK Eğitim Durumu:

Üniversite

Hakan KARSAK kişinin sosyal medya hesapları

İnstgram:  –

Twitter : https://twitter.com/hakankarsak

Facebook : https://www.facebook.com/hakankarsakofficial

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın