Hakan Karaman Kimdir Kaç Yaşında Nereli

Hakan Karaman’ın Hayatı :İsim olarak olmasa da sima olarak birçoğumuzun tanıdığı oyuncu Hakan Karaman aklınıza gelebilecek her karaktere canlılık verebilmektedir. Oynadığı roller arasında doktor, yönetmen, aşiret ağası ve bunun gibi roller bulunmaktadır. Televizyon dünyasının bilinen dizilerinde de rol almıştır. Melekler Korusun, Halil İbrahim Sofrası, Kurtlar Vadisi, Sudan Bıkmış Balıklar, Geniş Aile, Kurt Kanunu, Kalbim Seni Seçti bu dizilerden bazılarıdır. Sem Kimsin, Taken 2 ve Renklerle Dans ise rol aldığı sinema filmleridir. Özellikle Kurtlar Vadisi isimli dizi ile aynı oranda populeritesi artmış nadide sanatçılardan biri olup bu dizide boy göstermeye başlamasının ardından yıldızı daha da parlayarak pek çok film ve dizinin yanı sıra reklam çekimlerinde de boy göstermeyi başararak adından sıkça söz ettirmeyi sonuna dek hak etmiştir.

Hakan Karaman

Hakan Karaman

Hakan Karaman Kimdir

Hakan Karaman’ın Doğum Tarihi: İnternet üzerinden ve yazılı kaynaklar asıllı araştırmalarımız sonucunda Hakan Karaman’ın doğum tarihine ilişkin doğru bilgilere ne yazık ki erişemedik.

Hakan Karaman’ın Boyu: Oyuncunun boyunun 178 cm olduğu bir söyleşide belirtilmiştir.

Hakan Karaman’ın Kilosu: Bilgilerine erişmenin zor olduğu oyunculardan birisi olan Hakan Karaman’ın kilosu hakkında yeterli bilgiye ulaşamadık.

Hakan Karaman’ın Göz Rengi: Hakan Karaman’ın gözleri ela rengine sahiptir.

Hakan Karaman’ın Burcu: Doğum tarihine erişemediğimiz Hakan Karaman’ın burcuna ait bir bilgiye de ne yazık ki sahip değiliz.

Hakan Karaman’ın Doğum Yeri: Ünlü oyuncunun İstanbul’da dünyaya geldiği bilinmektedir.

Hakan Karaman’ın Eğitim Durumu: İlköğrenimini ve yükseköğrenimini İstanbul’da gerçekleştiren Hakan Karaman’ın üniversite mezunu olduğu bilinmektedir.

Hakan Karaman’ın Sosyal Medya Hesapları:

Twitter: https://twitter.com/hakankaramancom

Vimeo: https://vimeo.com/user26734437

Youtube: https://www.youtube.com/user/TheKaramanHakan

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın