Hadise Kimdir?

Özellikle güzelliğinle ve şarkılarınla tüm dünya tarafından tanınmış sevilen bir isimdir Hadise.Türkiye’yi başarıyla Eurovizyon şarkı yarışmasında temsil etmiştir.Hadise Kimdir? Sorusuna konumuzda detaylıca cevap verelim.

Hadise Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

Hadise Açıkgöz 1985 Yılında Belçika’da dünyaya gelen bir ünlüdür.Türk bir ailenin kızı olan Hadise 2003 yılında katıldığı bir yarışmada derece almamasına rağmen dikkatleri üzerine çekmiş ve albüm teklifi almıştır. 2004 yılında “Sweat” adlı single ile müzik dünyasına adım atarak, büyük çıkış yapmıştır. 2005 yılında yeniden albüm çıkarmıştır ve bu albümdeki bazı şarkılarla adını Türkiye’ de duyurmuştur. Sanatçı Türkçe, Flemenkçe, Fransazca ve Almanca dillerini akıcı şekilde kullanabilmektedir.

Hadise Açıkgöz 2009 yılında, “Düm Tek Tek” şarkısıyla Eurovision’ da ülkemizi temsil ederek başarılı bir çalışma ile 4.lüğü ülkemize getirmiştir. Birçok albüm ve single çıkardıktan sonra en son 2012 yılında “Biz Burdayız” single çalışmasını piyasaya sürmüştür. Bir yandan televizyonun en çok izlenen ses yarışma programının birinde jüri olarak görevi almıştır.

Hadise Açıkgöz, özel hayatıyla da dönem dönem gündeme gelmiştir. Uzun bir süre, şarkıcı – söz yazarı Sinan Akçıl ile birlikte olan Açıkgöz daha sonra çeşitli isimlerle aşk dedikodularına karışmıştır. Şarkıcı Murat Boz ile de adı anılan güzel şarkıcı bu birlikteliği ise yalanlamıştır.

Hadise Kimdir Sorusuna en güzel detaylı şekilde cevap verdik bizlerde hadiseye başarılar dileriz.

Tags:

6 Yorum

  1. cenk 25 Kasım 2016
  2. atakan ın kardesi 23 Nisan 2016
  3. ayşe mine 10 Temmuz 2015
  4. SENA 23 Mart 2015
  5. Almila 26 Ocak 2015
  6. Behnaz 16 Ocak 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın