Güzel Sunucu Zahide Yetiş Kimdir? Aslen Nerelidir?

ATV ekranlarının güzel sunucusu Zahide Yetiş kimdir? Başarılı sucunu Zahide Yetiş kaç yaşındadır? Zahide Yetiş aslen nereli ve biyografisi makalemizde…

ZAHİDE YETİŞ KİMDİR? KAÇ YAŞINDADIR?

Başarılı sunucu Zahide Yetiş 1979 yılında Viyana’da dünyaya gelmiştir. Ardından küçük yaşlarda Türkiye’ye dönmüştür. Liseyi İzmir Özel Fatih kolejinde okumuştur. Yükseköğrenimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Satış yönetimi ve işletme bölümünü okuyup buradan mezun olmuştur.

TRT’de çocukluk yıllarında seslendirmeler yapmıştır. Bunun ardında birçok televizyon programında sunuculuk yapmıştır. Tv8 de Kentlerin Dili isimli programla Türkiyeyi dolaşmış ve 25 ayrı ilin belgeselini çekmiştir. 6 sene boyunca Türkiyenin ilk teknoloji programını yani İnternet tv’yi sunmuştur.

zahide-yetis-nereli-852

Başarılı ve genç sunucu 2009 yılında sunuculuğunu yaptığı Doktorum programıyla kariyerinin zirvesini yaşamıştır. Bu programı Doktor Aytuğ Kolankaya ile sunmuştur.

Bu program onun hayatında bir dönüm noktası olmuştur ve büyük kitlelerce tanınmıştır. Şu günlerde ise Atv ekranlarında yer alan Zahide ile Yetiş Hayata adlı gündüz kuşağı programını sunmaktadır. Ayrıca başarılı sunucunun Ayrıca Dinle! Hayat Sana fısıldıyor! isimli bir de kitabı vardır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın