Güneş Zavrak Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Güneş Zavrak güzelliğinle, sempatik ifadesinle dikkat çeken bir isim.Peki Güneş Zavrak Kimdir kaç yaşındadır nerelidir boyu kaç?

Güneş Zavrak Kimdir?

Ünlü oyuncu 1988 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiş bir isimdir.Tam olarak doğum tarihi 24 Aralık 1988 yılıdır.Babası ünlü bir dansçıdır dedesi de aynı şekilde oyuncudur.Baba mesleğine bir süre kadar devam etmiş olan oyuncu ardından gerçek mesleği olan oyunculuğa yönelmiştir.Ünlü Oyuncu İlkokulu İstanbul Yeniköy İlköğretim okulunda tamamlayıp ardındanda İstanbul İstinye lisesine giderken annesinin iş durumu nedeniyle Ankara’ya taşınmak zorunda kaldı.Burada Ankara Mobil Anadolu lisesinden mezun olmuştur.Annesinin ismi Seher babasının ismi ise Ruchandır.

Petrol ofisi, Turkcell reklamlarında başarıyla oynamıştır.Bu reklamlarda gösterdiği başarının ardından Kaybedenler Kulubü isimli sinema filminde oynamıştır. Bu filmdeki başarısının ardından tüm yapımcılar ve yönetmenlerin bir anda ilgisini çeker hale gelmiştir ve Pis yedili isimli diziyle beraber adından çok söz ettirmiştir.Kaybedenler kulübü isimli filmde Ceyda karakterini canlandırmıştır.

Pis yedili isimli dizide ise Dilkopat karakterini canlandıran bir isimdir.Güneş Zavrak boyu kaç? 1.74 boyundadır.Hobileri arasında arabalar, gezmek görmek gibi hobiler vardır.

Güneş Zavrak kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu kaç gibi soruların cevaplarını sunduk.Oyuncuya başarılar diliyoruz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın