Gülşah Çomoğlu Kimdir?

Gülşah Çomoğlu Kimdir?

Gülşah Çomoğlu 30 Mayıs 1986 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İkizler burcu olan Gülşah Çomoğlu 30 yaşındadır. Gülşah Çomoğlu’nun boyu 1.65 cm, kilosu ise 49 kilodur. Bilkent Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Gülşah Çomoğlu konservatuar eğitimi aldı.

Sahne sanatları üzerine eğitim alan Gülşah Çomoğlu’nun saçları kahverengi gözleri ise mavidir. Gülşah Çomoğlu Gökhan Günal ile evlidir. Başarılı bir oyuncu olan Gülşah Çomoğlu kaliteli bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

Gülşah Çomoğlu Kimdir?

Gülşah Çomoğlu Oyunculuğa Nasıl Başladı?

Gülşah Çomoğlu üniversite eğitimini tamamladıktan sonra tiyatro oyunlarında boy göstermeye başladı. Pek çok tiyatro oyununda rol alan Gülşah Çomoğlu’nun rol aldığı tiyatro oyunları arasında; Troyalı Kadınlar, Yeşil Kuş, Camdan Kalp  ve İki Efendinin Kuşağı adlı oyunlar bulunmaktadır.

Gülşah Çomoğlu ilk defa Fox Tv’de yayınlanan “Unutma Beni” adlı diziyle tanındı. Günlük bir dizi olan ve yıllarca ekranlarda kalan “Unutma Beni” dizisi ile tanınan Gülşah Çomoğlu daha sonra pek çok projede yer almıştır.

Gülşah Çomoğlu’nun Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Gülşah Çomoğlu “Unutma Beni” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Asuman karakterini canlandıran Gülşah Çomoğlu daha sonra “Aşkın Bedeli” adlı dizide Dicle rolünü canlandırmıştır.

Güzel oyuncu Gülşah Çomoğlu şu an Star Tv’de yayınlanan “Yüksek Sosyete” adlı dizide Begüm karakterini canlandırmaktadır. “Yüksek Sosyete” dizisinde başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Gülşah Çomoğlu yıldızı yeni parlayan oyunculardandır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın