Gülcan Arslan Kimdir?

Gülcan Arslan Kimdir?

Gülcan Arslan 1 Mayıs 1986 tarihinde Sakarya’nın Karasu ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Sakaryalı olan güzel oyuncu ailesinin üç çocuğundan en küçük olanıdır.  Küçükken oldukça uslu bir çocuk olan Gülcan Arslan iyi bir şekilde yetiştirilmiştir.

Gülcan Arslan’ın boyu 1.72 cm, kilosu ise 57 kilodur. 30 yaşında olan Gülcan Arslan ortaokul eğitimini başarılı bir şekilde bitirmiştir. Lise eğitimini almak üzere kendi isteğiyle Sakarya’nın Karasu ilçesinde ayrılan güzel oyuncu Gülcan Arslan bu dönemde oyunculuk düşünmemektedir. Ancak lise eğitimini tamamladıktan sonra Almanya’da yaşayan ablasının anına giden oyuncu üniversite planları yaparken ablasının oyunculuk ile ilgili telkinlerini dinleyerek Türkiye’ye geri dönüş yapmıştır.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde düzenlenen sınavları kazanan Gülcan Arslan oyunculuk üzerine eğitimiler almıştır. Gülcan Arslan’ın gözleri yeşil saçları ise kumraldır. Gülcan Arslan Alp Kormaz’la güzel bir ilişki yaşamaktadır.

Gülcan Arslan kimdir, Gülcan Arslan nereli, Gülcan Arslan kaç yaşında, Gülcan Arslan boyu, Gülcan Arslan vikipedi

Gülcan Arslan’ın Oyunculuk Kariyeri Nasıl Başladı?

Gülcan Arslan ilk oyunculuk deneyimine 2006 yılında “Arka Sokaklar” dizi ile başladı. 2007 yılında ise “Sardunya Sokağı” adlı dizide rol alarak adından söz ettirmeye başlamıştır.

Gülcan Arslan’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Gülcan Arslan’ın rol aldığı dizi ve filmler arasında; Arka Sokaklar, Sardunya Sokağı, Gurbet Kuşları, Hepimiz Birimiz İçin, Sınıf, Kahramanlar, Bir Çocuk Sevdim, Entelköy Efeköy’e Karşı, Herşeye Rağmen, Nizama Adanmış Ruhlar, Günahkar, Muhteşem Yüzyıl ve Ölene Kadar bulunmaktadır.

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın