Gonca Sarıyıldız Kimdir?

Gonca Sarıyıldız Kimdir?

Gonca Sarıyıldız 10 Şubat 1986 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Göz rengi kahverengi ve saç rengi kahverengi olan Gonca Sarıyıldız’ın burcu kovadır. 30 yaşındaki güzel oyuncu Gonca Sarıyıldız’ın boyu 1.75 cm, kilosu ise 58’dir.

Lise eğitimini Ankara’da alan Gonca Sarıyıldız daha sonra oyunculuğa yönelmiş ve lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde tiyatro bölümü üzerine almıştır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro oyunculuğu eğitimi alan Gonca Sarıyıldız evli değildir. Birçok tiyatro oyununda rol alan Gonca Sarıyıldız daha sonra dizilerde de boy göstermeye başlamıştır.

Gonca Sarıyıldız Kimdir?

Gonca Sarıyıldız Hakkında Merak Edilenler

Gonca Sarıyıldız arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi ve evde zaman geçirmeyi çok seviyor.  Dizi çekimleri olmadığı zaman çeşitli etkinliklerde bulunan Gonca Sarıyıldız ‘ın en büyük hedefi sinemada rol almaktır.

Dizi seçerken beğendiği dizilerde rol almayı seçene Gonca Sarıyıldız’ın rol aldığı ilk dizisi Diğer Yarım’dır.

Gonca Sarıyıldız’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler Nelerdir?

Gonca Sarıyıldız herhangi bir sinema filminde rol almamıştır. Gonca Sarıyıldız’ın rol alığı diziler arasında; Muhteşem Yüzyıl, Diğer Yarım ve Bedel dizisi bulunmaktadır.

Gonca Sarıyıldız şu anda Atv’de yayınlanan “Seviyor Sevmiyor” dizisinde İrem karakterini canlandırmaktadır. Başarılı bir oyunculuk performansı gerçekleştiren Gonca Sarıyıldız dizide başrol oyuncusu olarak rol almaktadır.

Gonca Sarıyıldız hem oyunculuğu hem de güzelliği hem de fiziği ile dikkat çeken oyunculardan biri haline geldi.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın