Gökşen Ateş Kimdir Nereli Boyu Kaç Kaç Yaşında
Sosyal Medyada Paylaş
29 Ağustos 2015
Kim Kimdir

Gökşen Ateş Kimdir Nereli Boyu Kaç Kaç Yaşında

Çok fazla dizide oynamasa bile oynadığı diziler ile hafızalara kazınan güzel oyuncumuz, toplamda 5 dizide görev yapmıştır. Peki Gökşen Ateş Kimdir Nereli Boyu Kaç Kaç Yaşında? birlikte inceleyelim… Gökşen Ateş Kimdir? Gökşen Ateş Vikipedi Ufak yaşlarda ilk olarak müzikle ilgilenmeye başlayan güzel oyuncumuz Gökşen Ateş 1984 tarihinde 4 nisan günü doğmuştur.Müzikle ilgilendiği yıllarda 6

Çok fazla dizide oynamasa bile oynadığı diziler ile hafızalara kazınan güzel oyuncumuz, toplamda 5 dizide görev yapmıştır. Peki Gökşen Ateş Kimdir Nereli Boyu Kaç Kaç Yaşında? birlikte inceleyelim…

Gökşen Ateş Kimdir? Gökşen Ateş Vikipedi

Ufak yaşlarda ilk olarak müzikle ilgilenmeye başlayan güzel oyuncumuz Gökşen Ateş 1984 tarihinde 4 nisan günü doğmuştur.Müzikle ilgilendiği yıllarda 6 yaşında Çocuk Korosuna katılmıştır. Çocuk Korosunda 5 yıl boyunca eğitimine devam eden Gökşan Ateş ilerleyen yıllarda 11 yaşına geldiğinde Çocuk Korosunu bırakmıştır.

Gökşen Ateş’in boyu kaç :  Güzel oyuncumuz 1.73m boyundadır.

Gökşen Ateş’in kaç kilo :  Oyuncumuz Gökşen Ateş 57 kg civarındadır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne yazılan güzel oyuncumuz bunun öncesinde ise seslendirme ile uğraşmıştır. Seslendirmede kendisini çok geliştiren Gökşen Ateş daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde müzik bölümünü tercih etmiş ve Rent’te çok önemli bir karakteri oynamıştır.

gökşen ateş kimdir
gökşen ateş kimdir

Asıl popüler olduğu dizi Kuzey Güney’ e 2011 senesinde “Barış” karakterinin sevgili olarak başlamıştır. Hem dizinin popülerliği hemde oyuncumuzun başarılı performansı ile popülerliği daha da artmıştır. Gökşen Ateş’in bu dizdeki adı ise “Venüs” tür. Kuzey Güney’ den sonra Aşk ve Günah dizinde kameralar karşısına geçmiştir.

Gökşen Ateş’in Oynadığı Diziler

  • Kuzey Güney
    Geniş Aile
    Öyle Bir Geçer Zaman Ki
    Seni Bana Yazmışlar
    Aşk ve Günah

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017

Site Haritası