Gökhan Keser Kimdir?

Gökhan Keser Kimdir?

Gökhan Keser 9 Eylül 1987 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İzmir doğumlu olan Gökhan Keser aslen Rizeli’dir. Annesi ev hanımı, babası ise mobilyacı olan Gökhan Keser 14 yaşında modelliğe başlamıştır.

Gökhan Keser Ekol Drama Sanat Evi’nde oyuculuk ile ilgili eğitim almıştır. Ayrıca Sevingül Bahadır ve Gül Sabar gibi ünlü isimlerden şan dersi alma fırsatı bulan Gökhan Keser’in boyu 1.89’dur. Kilosu ise 77’dir.

Saçları siyah olan Gökhan Keser’in göz rengi mavidir. Başak burcu olan Gökan Keser 29 yaşındadır. Gökhan Keser evli değildir.

gokhan-keser-kimdir

Gökhan Keser’in Kariyeri

Gökhan Keser 204 yılında Miss Mr Model yarışmasına katılarak birinci olmayı başardı. Daha sonra Best Model Of Turkey yarışmalarına da katılan Gökhan Keser Çin’de düzenlenen yarışmada en karizmatik ve yakışıklı erkek olma fırsatına sahip olmuştur.

2006 yılında katıldığı yarışmada dünya dördüncülüğünü ülkemize getiren Gökhan Keser modellik yapmış ve birçok defileye katılmıştır. Birçok dizide rol alan Gökhan Keser şarkıcılık da yapmaktadır.

2014 yılında Survivor yarışmasına katılan Gökhan Keser Ünlüler Takımı’nda başarılı bir performans sergiledi.

Gökhan Keserin Albümleri Ve Oynadığı Diziler

Gökhan Keser 3 yıl boyunca “Selena” adlı dizide rol almıştır. 2008 yılında “Kayıp Çocuklar Cenneti” adlı filmde oynayan Gökhan Keser 2011 yılında ünlü şarkıcı Sıla ile “Hadi Ordan” şarkısını seslendirmiştir.

Gökhan Keser kendi adını taşıyan albümünü 2012 yılında çıkarmıştır. 2014 yılında ise “Hiç Vaktim Yok” adlı bir albüme imza atmıştır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın