Gökhan Alkan Kimdir?

Gökhan Alkan Kimdir?

Gökhan Alkan 8 Aralık 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen göçmen bir ailenin oğlu olan Gökhan Alkan 29 yaşındadır. Gökhan Alkan lise yıllarından itibaren tiyatro ile ilgilendi. Birçok tiyatro grubunda yer alan Gökhan Alkan oyunlarda oynadı.

Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nde tamamlayan Gökhan Alkan otomatik teknolojileri öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Tiyatronun yanı sıra müzikle de iç içe olan Gökhan Alkan bir süre canlı müzik de yapmıştır.

Oyunculuk dersleri almak için Actor Studio’ya yazılan Gökhan Alkan daha sonra 2 yıl boyunca Müjdat Gezen Tiyatrosu’na gitmiştir.

Gökhan Alkan’ın boyu 1.90 cm, kilosu ise 84’tür. Göz ve saç rengi siyah olan ünlü oyuncu Gökhan Alkan’ın burcu yaydır.

Gökhan Alkan Kimdir?

Gökhan Alkan’ın Ekran Kariyeri

Gökhan Alkan oyunculuğun yanı sıra reklamlarda seslendirmelerde yapmaktadır. İlk olarak 2012 yılında “Muhteşem Yüzyıl” adını taşıyan diziyle sevenleriyle buluşan Gökhan Alkan daha sonra pek çok dizi projesinde yer almıştır. Gökhan Alkan’ın en büyük hayali ise kendine özel bir albüm yapmaktır.

Gökhan Alkan’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Gökhan Alkan’ın rol aldığı dizi ve filmler arasında; Muhteşem Yüzyıl, Herşey Yolunda Merkez, Gurbette Aşk, Kocamın Ailesi ve Makas’tır.

Gökhan Alkan şu an Atv’de yayınlanan “Seviyor Sevmiyor” adlı dizide Yiğit karakterini canlandırmaktadır. Başarılı oyunculuğu ile herkesin dikkatini çeken Gökhan Alkan dizide başrol oyuncusu olarak yer almaktadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın