Gökçe Bahadır Kimdir?

Gökçe Bahadır Kimdir?

9 Kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökçe Bahadır Akademi İstanbul Radyo televizyon bölümünden mezun olmuş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimine devam eden Gökçe Bahadır bir yandan da Fenerbahçe FM’de radyo programı sunmayı sürdürdü. Okuldan mezun olan Gökçe Bahadır daha sonra Best TV’de Vj’lik yaptı. 2011 yılında Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’la evlenen Gökçe Bahadır 2012 yılında boşandı.

gokce-bahadir-kimdir

Gökçe Bahadır’ın ekran Macerası

Birçok radyo programı sunan Gökçe Bahadır daha sonra ekranlara Show TV’de yayınlanan “Sinyal” programıyla adım attı. 2001 yılında Tatlı Hayat dizisiyle oyunculuğa başlayan Gökçe Bahadır pek çok projede başarılı bir başrol oyuncusu oldu.

Birçok dizinin yanı sıra reklam ve çocuk programlarında da yer alan Gökçe Bahadır “Jojo” adlı bir çocuk programı sundu. 2010 yılında Penti markasının reklamında oynayan Gökçe Bahadır dans etmeyi ve şarkı söylemeyi çok seviyor.

Gökçe Bahadır’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Gökçe Bahadır’ın rol aldığı diziler; Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller, Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü, Aramızda Kalmasın, Hatırla Gönül, Kayıp Şehir’dir.

Gökçe Bahadır’ın rol aldığı filmler ise Bana Masal anlatma, Dedemin İnsanları’dır. Başarılı bir oyuncu olan Gökçe Bahadır’ın sesi çok güzel olduğu için başarılı bir şekilde şarkılar söylemekte ve oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın