Furkan Palalı Kimdir?

Furkan Palalı Kimdir?

1986 Konya doğumlu olan Furkan Palalı mankenlik ve oyunculuk yapmaktadır. 2011 yılında Best Model Of Turkey ve Best Model Of The World seçilen Palalı adını hızlı bir şekilde duyurmuştur.

Mankenlik yaptığı sıralarda 2010 yılında profesyonel olarak tiyatro ile de ilgilenen Furkan Palalı, oyuncu olduktan sonra en iyi manken seçilmiştir. Ulusal ve uluslar arası defilelerde yer alan Palalı aynı zamanda Tuncay Özinel tiyatrosunda da oynamaktaydı.

Furkan Palalı’nın Oyunculuk Kariyeri

Furkan Palalı Küçük Sırlar dizisinde Aras rolünde oynayarak televizyon dizilerinde yer almaya başladı. 2012 yılında Hayat Devam Ediyor dizisinde yardımcı oyuncu iken, 2013’te Son Yaz ve Aşk Emek İster dizilerinde başrolde yer aldı.

Kızılelma ve Son Çıkış isimli diziler 2014 ve 2015 yıllarında Palalı’nın başrolde oynadığı diziler olarak oyunculuk kariyerinin başarılarını devam ettirmiştir. Son olarak 2016 çıkışlı No 309 isimli dizide hala oynayan Palalı, burada Onur Sarıhan karakterini canlandırmaktadır.

Oyunculuk ve mankenlikten önce bir süre basketbol ile ilgilenen Palalı, üniversite eğitimini tamamlamak için basketbolu bırakmak zorunda kalıyor.

furkan-palali-kimdir

Furkan Palalı’nın Ailesi

Furkan Palalı’nın ailesi hala Konya’da yaşamakta ve Palalı onları ve memleketini ziyaret ediyor. Çok vakit bulamadığı zamanlarda ailesi İstanbul’a gelerek Palalı ile vakit geçirebiliyorlar.

Konya’yı yani memleketini çok sevdiğini ve özlediğini belirten Palalı, yaşam şekli ve ahlakının şekillenmesinde Mevlana’nın etkin olduğunu anlatmaktadır. Ailesi, akrabaları, arkadaşları hep Konya’da olduğu için oraya gittiği zamanlarda çok mutlu olduğu gerçeğini saklamıyor.

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın