Furkan Andıç Kimdir?

Furkan Andıç Kimdir?

4 Nisan 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü oyuncu Furkan Andıç 26 yaşındadır. İstanbul Zeynep Kamil Hastanesi’nde doğan Furkan Andıç koç burcudur. Furkan Andıç’ın saçları kahverengi gözleri eladır.

26 yaşında olan Furkan Andıç’ın boyu 1.90 cm’dir. 88 kilo ağırlığındaki ünlü oyuncu  evli değildir. Ünlü oyuncu Furkan Andıç ilkokul ve liseyi İstanbul Ataşehir’de okudu.  Liseden mezun olduktan sonra Ukrayna’ya üniversite eğitimi almaya gitti. Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesi’nde hazırlık ve dil eğitimi alan ünlü oyuncu ekonomi okudu.

Denklik koşulu nedeniyle İstanbul’a dönmek zorunda kalan Furkan Andıç İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde radyo ve televizyon programcılığı bölümünü okudu. Birinci yılında ise Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne yatay geçiş yaptı.

Dizi çekimleri nedeniyle okulunu dondurmak zorunda kalan ünlü oyuncu zaman bulunca okulunu bitirmeyi düşünüyor.

furkan-andic-kimdir

Furkan Andıç Oyunculuğa Nasıl Başladı?

Furkan Andıç televizyon hayatına reklam filmleriyle başladı.  Televizyondaki ilk dizisi ise 2011 yılında yayınlanan Kolej Günlüğü’dür.

Daha sonra pek çok dizi ve reklamda oyunculuk yapan Furkan Andıç 11 yıllık süre boyunca profesyonel basketbol oynadı.

Furkan Andıç’ın Rol Aldığı Diziler

Furkan Andıç oyunculuğa 2011 yılında başladı. Furkan Andıç’ın rol aldığı diziler; Kolej Günlüğü, Umutsuz Ev Kadınları, Aşk Ekmek Hayaller, Yağmurdan Kaçarken, Kaçak Gelinler’dir. Furkan Andıç şu anda Tatlı İntikam dizisinde başrol oyuncusu olarak rol almaktadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın