Fox TV Dizisi Aşk Yeniden Orhan Günay Kimdir?

Ekranların en çok sevilen dizisi Aşk Yeniden Orhan Kimdir? Gerçek ismi Can Sipahi kimdir? Yakışıklı oyuncu Can Sipahi aslen nereli ve kaç yaşındadır? İşte Aşk Yeniden dizisinde Orhan karakterini canlandıran Can Sipahi’nin biyografisi

CAN SİPAHİ KİMDİR? KAÇ YAŞIDADIR?

Genç oyuncu Can Sipahi 20 ocak 1988 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir. Oyuncunun ilk projesi Ah Kalbim isimli dizi olmuştur. Bu proje ile oyunculuk hayatına adım atmıştır. Arkasından Fox tv ekranlarında seyirciyle buluşan Yıldız Masalı isimli dizideki Umut karakteri ile devam etmiştir.

İlköğretim ve lise eğitiminin bir bölümünü Ted Ankara kolejinde kalanını ise Rıdvan Ege Anadolu lisesinde okuyarak mezun olmuştur. Sonra ise yükseköğrenimini Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliği bölümünde okuyup mezun olmuştur.

AŞK YENİDEN DİZİSİ SELİN ŞEKERCİZADE KİMDİR? 

Genç oyuncunun eğitimi hala Bahçeşehir Üniversitesi İleri oyunculuk master 1.sınıfta devam etmektedir. 2012-2014 yılları arasında Kanal Dde yayınlanan İntikam dizisinde Barış rolünde ekranlarda gördük.

Bu rol atak hırslı ve dürüst bir gençtir. Yakın zamanda final yapan Beni Böyle Sev dizisinde de bir süre oynayan genç oyuncu oynayacağı başka bir dizi için burdan ayrılmıştır. Şu sıralar büyük yankı uyandıran Aşk Yeniden dizisinde oynamaktadır.

can-sipahi-nereli-921

 AŞK YENİDEN ORHAN GÜNAY KİMDİR?

Aşk Yeniden dizisinde Orhan karakteri Zeynep’in kuzenidir. Dayısının evinde büyümüş ve dayısının sadık dostudur hatta evladı gibidir. Dizide Orhan’ın mesleği balıkçılıktır. Her zaman duyguları ile hareket eden fakat dayısının sözünde çıkmayan Orhan dizinin ilerleyen bölümlerinde Selin Şekercizade ile yakınlaşacaktır.

2 Yorum

  1. sabrina 19 Ekim 2015
  2. rüya 4 Temmuz 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın