Fatma Toptaş Kimdir?

Fatma Toptaş Kimdir?

17 Mayıs 1982 yılında Mersin’de  dünyaya gelen Fatma Toptaş 34 yaşındadır. Aslen Mersinli olan ünlü oyuncunun boyu 1.68 cm kilosu 55’tir. Saçları ve gözleri kahverengi olan oyuncu dizi ve film oyuncusudur.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimini tamamlamayan Fatma Toptaş küçük yaşlardan itibaren polis olmak istemiştir. Ancak ortaokul ve lise döneminde öğretmenlerinin konservatuara yönlendirmesi sonucu İstanbul’da diksiyon eğitimi alan ünlü oyuncu bir polis dizisinde polis rolünü canlandırmayı çok istemektedir.

Fatma Toptaş evli olmamakla birlikte sevgilisi Sami Saydan ile birlikte evlilik yoluna giden güzel bir beraberlik yaşamaktadır.

fatma-toptas-kimdir

Fatma Toptaş’ın Rol Aldığı Dizi Ve Filmler

Fatma Toptaş ilk olarak 2007 yılında “Doktorlar” dizisi ile oyunculuk hayatına önemli bir adım atmıştır. 2007 yılında “Bıçak Sırtı” dizisi ve “Recep İvedik” filminde rol alan oyuncu 2008 yılında “Avanak Kuzenler” filminde başarılı bir oyunculuk gerçekleştirdi.

2010 yılında “Çocuklar Duymasın”, 2001 yılında “Başrolde Aşk” dizisinde rol alan Fatma Toptaş 2011 yılında “Ya Sonra” filmi ile sevenlerinin karşısına geçti.

2013 yılında “Cesur Hemşire”, 2014 yılında “Kiraz Mevsimi” dizisinde başarılı oyunculuk sergileyen Fatma Toptaş şu an “No:309” adlı dizide rol almaktadır.

Fatma Toptaş’ın Aşkta Aradıkları

Fatma Toptaş dürüstlüğe büyük önem vermekle birlikte hayatını hep dürüst bir şekilde yürütmeye özen göstermektedir.Yalana tahammülü olmayan güzel oyuncu ilgi ve sevgiye aşk hayatında büyük önem veriyor.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın