Ezgi Avcı Kimdir?

Ezgi Avcı Kimdir?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ezgi Avcı 21 yaşındadır.   Ezgi Avcı 2013 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması’na katılmış ve yarışmada üçüncü olmuştur. Yarışma bittikten sonra mankenlik yapmaya başlayan Ezgi Avcı Florida’da işletme bölümünü bitirmiştir.

Yurtdışı danışmanlığı yapmak isteyen ve kendine ait bir şirket kurmak isteyen Ezgi Avcı’nın boyu 1.79 cm, kilosu ise 57’dir. Ezgi Avcı uzun süre voleybol oynamıştır. Manken ve modellik yapan Ezgi Avcı şu an dizi oyunculuğu ve sunuculuk görevlerini de üstlenmektedir. Ezgi Avcı’nın saç ve göz rengi kahverengidir. Ezgi Avcı evli değildir.

ezgi-avci-kimdir

Ezgi Avcı Ekranlarla Nasıl Tanıştı?

Ezgi Avcı girdiği Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda üçüncü olduktan sonra ekranlarla tanıştı.  Ezgi Avcı yarışmadan sonra mankenlik ve modellik yapmıştır. Ancak en önemli yükselişini 2016 yılında katılmış olduğu Survivor yarışması ile kazanmıştır.

Ünlüler takımında performansını ortaya koyan Ezgi Avcı oyunculuk ile eğitimler almaktadır. Sunuculuk alanında Başkent Üniversitesi’nde sunuculuk dersi alan Ezgi Avcı şu an “Kiralık Aşk” dizisinde oyunculuk ve TV 8 kanalında magazin programı sunuculuğu görevini üstlenmektedir.

Ezgi Avcı’nın İlgi Alanları Nelerdir?

Ezgi Avcı 10 yaşından itibaren voleybol oynamıştır. Eczacıbaşı’nın altyapısında yer alan Ezgi Avcı paf takımında da oynamıştır.

Spora büyük önem veren Ezgi Avcı şu an yüzme ve fitness sporlarını aktif bir şekilde yürütmeye devam etmektedir.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın