Esra Erol Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ünlü Sunuculardan biri olan Esra Erol Kimdir? kaç yaşında ve nerelidir? eşi kim hakkında tüm bilgiler konumuz içersinde.

Esra Erol Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

Esra Erol 12 Mayıs 1982 yılında doğmuştur.Kendisi’nin doğum yeri İstanbul Eyüptür.5 tane kardeşi vardır ve hepside kızdır.O ortancadır.İstanbul’da doğmasına rağmen aslen Sinopludur.Babası Polis memuru olması nedeniyle ilk olarak Kütahya’da Liseye kadar okudu liseyide burada bitirdi.Lise bitimi sonrası Açık Öğretim fakültesine giriş yaptı ve oradanda başarı ile mezun olmştur.Maltepe Üniversitesi Diksiyon Spikerlik kursuna katıldı ve orada bir süre eğitim almıştır.Daha sonrasonda Marma Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünden sıkı bir eğitim almıştır.Esra Erol Boyu Kaç? boyu 1,66 cm’dir.

Birçok sunuculuk yapan ünlü sunucu Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Turkuaz isimli programın sunuculuğunu yapmıştır.Daha sonra evlilik programlarınla beraber adından çok söz ettirdi.İlk Evlilik programı Flash Tv ekranlarında Desti Izdıvaç isimli evlilik programıdır bu programın ardından Star Tv’de Esra Erol’la İzdivaç programında yıldızı parladı.Bu kanallada yollarını ayırdıktan sonra Atv ekranlarında çıkmaya başladı.Buradada Esra Erol’da Evlen Benim isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır.

2 Temmuz 2010 yılında Kürt İdris Lakaplı Mafya babasının oğlu olan Ali Özbir isimli kişiyle evlenmiştir.Bu evlilik Canlı yayında gerçekleşti.1 yıl sonra erkek bir çocukları oldu.

Oynadığı Filmler Ve Diziler:
2004 – Kalp Gözü (TV Dizisi) (Kanal 7)
2004 -Cennet Mahallesi (Hayat Kadını) (TV Dizisi) (Show TV)
2005 – Başkan (TV Filmi)
2005 – Tuzak (Banu) (TV Dizisi)
2009 – Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) (Film)
2010 – Kamerayla İzdivaç (Film)

Başarı performasınla ve ekrana yakışan bir isim olmasıyla ekranların en sevdiği isimleri arasına giren Ünlü Sunucuya bizlerde başarı diliyoruz.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın