Eser Yenenler Kimdir?

Eser Yenenler Kimdir? Ekranların en komik adamlarından biridir.Kendisi birçok film ve diziye imza atmış bir isimdir.Hayatı hakkında diğer bilgileri konumuzda verelim.

Eser Yenenler Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli programın yazarlarından biridir.Ayrıca oldukça yetenekli bir isimdir.Eser Yenenler Nereli? kendisi 14 Şubat 1984 yılında Bursa’da dünyaya gelmiş bir isimdir.Çok küçük yaşlardan itibaren Tiyatroya başlamıştır.İlk ve Orta Okulu Bursa’da okumuştur.Üniversiteyi ise Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü okuyarak tamamlamıştır.2 Tane ablası bulunmaktadır.Daha 6 yaşındayken Babasını kaybetmiştir.

Her sene Çakırkeyf adlı rock grubuyla lisenin mezuniyet törenine katılmayı sevmektedir.

Daha sonra Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu’nda, Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, İstanbul Akademi Hayat’ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan‘ın yönettiği BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) Mutfak’ta yer almıştır.

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuğu başarıyla yapmış ve herkes tarafından sevilen bir isim haline gelmiştir.

2003 yılı onun için çok önemli bir yıl olmuştur.İlk televizyon tecrübesi Aliye dizisinde Özgür isimli karakterini canlandırarak ün yapmıştır. Bir dönem Star tv’de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programınıda başarıyla sunmuştur.

2013 Yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışmada Sergen Yalçın‘ın yerine jüri görevine başlamıştır.Ve başarılı bir şekilde Juri görevini yapmaktadır.

Oynadığı Dizi ve Filmler Şu şekildedir:
2010 – Çok Filim Hareketler Bunlar (sinema filmi)
2009 – Neşeli Hayat (sinema filmi)
2003 – Aliye (dizi)
2006 – Fırtına (dizi)
2006 – 2007 – Bir Demet Tiyatro (dizi)
2008 – 2011 – Çok Güzel Hareketler Bunlar (dizi)
2012 – Eyvah Düşüyorum (dizi)
2013 – Benzemez Kimse Sana (TV programı)
2013 – 3+1 (Talk Show Programı)
2013 – Yetenek Sizsiniz Türkiye (TV programı)

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın