Eren Tınas Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Aşk ve Günah Sinan Kimdir?

Kanal D’nin yepyeni yapımı olan Aşk ve Günah, genç ve başarılı kadrosuyla son derece dikkat çekici. Genç bir kadrosu olmasına rağmen ve dizinin ilk bölümü üzerinden çok geçmiş olmamasına rağmen, seyirciler tarafından sevilen ve sıkı şekilde takip edilen bir dizi haline geldi. Kendisinin devlet konservatuarı eğitimi olmasa bile Ekol Drama Oyunculuk Eğitimi ve Erbulak Oyunculuk ve Yazarlık Evi’nde mesleğine yönelik eğitimler almıştır. Eğitimini aldığı bu alanda daha nice başarılara imza atacağı çok açık.

Eren Tınas Kimdir?

Eren Tınas,  yani Aşk ve Günah dizisinin Sinan’ı, 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kendisi hali hazırda oyunculukla beraber modellik de yapmaktadır. Oyunculuk eğitimini yeni bitiren ve çok genç olan oyuncu, televizyon karşısına ilk olarak Aşk ve Günah dizisiyle çıktı. Almış olduğu eğitimler sayesinde bu işi başarıyla bitirebileceğinden hiç şüphe yok. Kendisinin bu projeden sonra da birçok işte isminin geçeceği çok açık. Eren Tınas ile ilgili olarak bilinen en ilgi çekici şeylerden birincisi Beşiktaşlı olması; ikincisi ise Buse Yılmaz ile birlikteliğinin olmasıdır.

Aşk ve Günah Dizisindeki Rolü

Eren Tınas, yani Sinan dizide aslında ailesi olduğu sandığı kişilerin oğlu değil. Ailenin 2 kızından sonra bir kızı daha olunca, annesi ve teyzesi sandığı kişiler kendisini başka bir kadından almıştır. Yerine ise doğan kızlarını vermiştir. Kendisini ilk bölümlerde çok planda görememiş olabilirsiniz ama gerçekler ortaya çıktıktan sonra ekranda daha sık göreceğiniz kesin. Sinan dizide kız kardeşleriyle, annesi ve babası ile uyum içinde, asi olmayan, sakin bir çocuğu canlandırıyor. Üstelik eve hizmetçi olarak gelen ve ailenin asıl kızı olan kızla da aralarında küçük flörtleşmeler oluyor.

1 Yorum

  1. xuraman ibrahimova azerbaycan 8 Aralık 2015

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın