Eren Erdem Kimdir?

Eren Erdem Kimdir? Eren Erdem nereli, Eren Erdem Kaç yaşında, Göz ve Saç rengi Nedir,

Eren Erdem wikipedia, Evlimidir? Sevgilisi veya Eşi Kimdir? Boyu, Kilosu ve diğer tüm merak ettikleriniz kimdirki.com’ da…

Yazar kadromuz ile birlikte Eren ERDEM biyografisi ve tüm bilgileri derledik, kısa anlaşılabilir metin haline getirerek sizler ile paylaşıyoruz.

Eren Erdem 14 Ağustos 1986 yılında İstanbul’un Fatih semtin de dünyaya gelmiştir. Eren ERDEM Nuray ERDEM ile evlidir. 5 yaşında Ali Eren Can adında bir oğlu vardır.

Türk siyasetçi ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekilidir. Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimlerinde Chp Milletvekili olarak meclise giren Eren ERDEM, üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır. TBMM’nin en genç siyasetçilerinden biridir. Küçük yaşlar da çeşitli yerlerden Kur’an dersleri aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından çeşitli davalar açılmıştır, açılan bu davalar sebebi ile 3 kez kısa süreli göz altına alınmıştır. 24 Haziran 2018 yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinde Eren ERDEM CHP’den Milletvekili adayı olarak gösterilmedi.

 

Yazarlık tarafıyla da bilinen Eren ERDEM toplamda 9 kitap çıkarmış ve büyük ilgi görmüştür.

Kitapları;

2009 – Gayya Karanlığından Kuran Aydınlığına
2010 – Abdestli Kapitalizm
2011 – Nurjuvazi
2012 – İslam ve Kapitalizm
2011 – Şeytan Evliyaları
2012 – Selman-ı Pak

Eren ERDEM burcu nedir: Aslan
Eren ERDEM mesleği: Yazar,  Milletvekili
Eren ERDEM doğum tarihi: 14.Ağustos.1986
Eren ERDEM ölüm tarihi: –
Eren ERDEM biyografisin de eksiklik veya eklemek istediğiniz şeyler var ise lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere iletin.

 

 

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın