Emel Acar Kimdir ? Gerçek Hayatı ?

Emel acar resmi biyografisi,Emel acar aslında kimdir ? Gerçek hayat öyküsü nedir,Emel acar kaç yaşındadır ?

Gibi tüm sorulara emel acar’ın hayatını anlatarak cevaplayabileceğiz.

Öncelikle Emel Acar Meslek lise mezunu 1974 doğumlu’dur.1993 yılında “Türkiye Güzellik Yarışmasına” katıldı ve burdan ikinci seçilip ayrıldı.Ve bu vesile de onu moda dünyası ile tanışmasına vesile oldu.

2000 Yıllarında ilk giyim mağazası açtı.Ardından açtığı mağazaya kendi adını verdi.Yaptığı tasarımlarla büyük ilgi gördü ardından houte couture çalışmalarına başladı.

2006 yılında ise “Çırağan Sarayı”‘nda tüm tasarımlarına bir araya getirerek ilk Houte Couture Defilesiyle moda dünyasına kendi adına moda adına büyük bir adım attı.

“Ay çarpması” Adını verdiği defilesi sayesinde yoğun ilgile karşılaşan ve tanınan “Emel Acar” Nişantaşı’nda müşterilerinin de isteği üzerine ikinci mağazasını açtı.

Emel acar yardımsever hatta bunun üzerine Türkiye Engeliler Spor Yardım Eğitim Vakfı adına düzenlenmiş olduğu defile ile başta Yıldırım Mayruk olmak üzere birçok ünlü modacı tarafından benimsendi ve alkışlandı.

2008 yılında Home Store nun Acar gruba dahil oldu ve Hazır Giyim Koleksiyonu Homa Store’lerde Sergilenmeye başladı ve daha çok kişiler tarafından tanındı.

Peki Emel Acar evli mi sevgilisi varmı yaşadığı bir ilişkisi varmı ?

Sorunun cevabı olarak; Erdal akar ile evli olan emel akar  son dönemlerde eşi ile sorunlar yaşadıklarına dahil magazin programlardan uzun bir süre gündem den düşmeyen emel çakar , 2 çocuk annesi olmasına rağmen fiziğini koruyup oldukça fit bir vücuta sahiptir.

ARANAN SORGULAR;

emel acar biyografi

emel yıldırım kimdir

emel acar boyu

emel acar home store

emel acar ile en baştan

emel acar twitter

emel acar kimdir nerelidir

erdal acar kimdir

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın