Elvin Levinler Kimdir?

Elvin Levinler Kimdir?

Elvin Levinler 24 Nisan 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 28 yaşında olan güzel oyuncu Elvin Levinler Cağaloğlu Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra burslu olarak Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü kazanmıştır.

Elvin Levinler üniversiteye devam ederken Türk Atlantik Gençlik Konseyinde genel sekreter olarak çalışmayı sürdürdü. Bu kapsamda yurt dışında pek çok konferansa katılan güzel oyuncu Elvin Levinler Türkiye’yi temsil etmeyi başardı.

Elvin Levinler’in boyu 1.67, kilosu ise 52’dir. Elvin Levinler‘in göz rengi mavi, saçları ise kahverengidir.

Elvin Levinler Ağustos 2016’da sevgilisi Bülent Kocamanoğlu ile Bodrum’da dünya evine girmiştir.

elvin-levinler-kimdir

Elvin Levinler Ekranlarla Nasıl Tanıştı?

Dans ve müziğe karşı yoğun ilgisi olan Elvin Levinler Özlem Güzel’in dans ve müzik okulunda eğitim aldı.

2011 yılında bale öğretmenliği diploması alan Elvin Levinler “Alemin Kıralı” adlı diziyle herkesin tanıdığı bir oyuncu haline gelmiştir.

“Alemin Kıralı” adlı dizide Ayben karakterini canlandıran Elvin Levinler başarılı oyunculuğuyla herkes tarafından tanınmıştır.

Elvin Levinler’in Rol Aldığı Diziler

Elvin Levinler’in rol aldığı diziler arasında; Alemin Kıralı, Salih Kuşu, Babam Sınıfta Kaldı ve Milat dizisi bulunmaktadır. Elvin Levinler pek çok reklam filminde de başarılı oyunculuk sergilemiştir.

Elvin Levinler Tofita, Caramio ve Elidor gibi ünlü markaların reklamlarında oynadı. Başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Elvin Levinler’in şu an rol aldığı herhangi bir proje bulunmamaktadır.

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın